reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

U mnie dzis ciezki dzien. Młoda w ogóle nie spi. Marudzi.. Piersi jakies mam puste nie wiem o co chodzi....
U mnie to samo. Chyba skok ma 😏 innego wytłumaczenia na to nie mam. Płaczu 3/4 dnia, reszta to jedzenie i przebieranie i drzemki. A przy tych majtach to masakra, mi nie wygodnie, a mowa jej 🙈
 
reklama
U nas jest dzis to samo. Mala marudna, wogole nie spi. Od 5 rano do teraz tylko dwie drzemki po godzinie.... każda próba uśpienia kończy się płaczem. Nic nie pasuje
A probowalas ja przed drzemka mocno zawinąć w kocyk/pieluszke tetrowa? Tzw swaddling. To plus dźwięk suszarki lub womb sounds z youtuba czesto działa
 
Napisaliśmy w końcu właścicielom mieszkania o Czarusiu i w myślach już się wyprowadzałam, a tu zaskakująco miła odpowiedź, że super, gratulacje i żeby się nie przejmować ewentualnymi uszkodzeniami 😱 to coś czuję, że prędko tego kredytu nie weźmiemy 😁 ale jak sobie ostatnio pomyślałam, ile już żeśmy wydali na najem to na porządny wkład własny by było 🧐
 
Napisaliśmy w końcu właścicielom mieszkania o Czarusiu i w myślach już się wyprowadzałam, a tu zaskakująco miła odpowiedź, że super, gratulacje i żeby się nie przejmować ewentualnymi uszkodzeniami 😱 to coś czuję, że prędko tego kredytu nie weźmiemy 😁 ale jak sobie ostatnio pomyślałam, ile już żeśmy wydali na najem to na porządny wkład własny by było 🧐
No to super 😀 niestett wynajem kosztuje.... I jak sobie czlowiek podliczy to masakra.
 
Napisaliśmy w końcu właścicielom mieszkania o Czarusiu i w myślach już się wyprowadzałam, a tu zaskakująco miła odpowiedź, że super, gratulacje i żeby się nie przejmować ewentualnymi uszkodzeniami 😱 to coś czuję, że prędko tego kredytu nie weźmiemy 😁 ale jak sobie ostatnio pomyślałam, ile już żeśmy wydali na najem to na porządny wkład własny by było 🧐
A jakie uszkodzenia moga byc?
 
reklama
A jakie uszkodzenia moga byc?
Przy dziecku to nigdy nie wiesz 😂 taki maluch to szkód nie zrobi, ale starszy to ściany może pomalować, sprzęt uszkodzić, nie wiem, to Ty masz trójkę powinnaś wiedzieć jakie akcje są 😁 ja jak byłam mała to tak dość konkretnie porysowałam starszej siostrze (wtedy już nastolatce) tapetę w pokoju kredkami 😂
 
Do góry