reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
Nasz też charczy przy oddychaniu czasem, czyścimy mu nosek katarkiem, ale tak jakby to charczenie było niezależne od noska 🤷 co Ci lekarz powiedział na to?
Tak jak pisałam, że to normalne u niemowlaków bo mają krtań nie do końca jeszcze wykształcona i może to trwać do 4 miesiąca a zazwyczaj jest to spowodowane tym, że dziecko przy piciu mleka się zakrztusiło, ale nie jest to groźne.
 
Nie, bo to i tak mi nie pomoże, już nikogo z zewnątrz nie chcę słuchać, bo tylko mieszają zresztą nie stać mnie, żeby codziennie wydawać po 200zł, nie mając nawet pewności, że to będą dobrze wydane pieniądze [emoji17]
No fakt nigdy nie wiesz czy to dobrze wydane pieniądze. A jeśli można spytać skąd jesteś?
 
Powiedziała, że to prawdopodobnie przez to że zadławił się mlekiem ale że noworodki ogólnie też tak mają, ponieważ ich krtań jest nie do końca wykształcona i tak może być nawet do 4 miesiąca. Zbadała go bardzo dokładnie i wszystko jest z nim dobrze.
Nasza ma to samo. Nam powiedziano ze to normalne, cofa sie tresc żołądkowa bo jeszcze nie maja ukladu pokarmowego zamknietego dobrze (to sie jakos profesjonalnie nazywa 😅) i najczesciej sie zdarza sie jak polozy dziecko bo wtedy wlasnie splywa z powrotem.
 
Mi co prawda nikt nie zwrócił uwagi, że mały ma problem z wzmożonymi napięciami, ale często się wygina, zaciska piąstki, wygina palce u stopy i wciąż dość często ma ten odruch moro - nie wiem, czy to normalne, podobno do miesiąca od urodzenia powinno zniknąć a nie znika. Jak u Ciebie się to objawia?
Ja czytalam ze do 4tego miesiaca 🧐 nasz tez ma, wkurzajace bo sie przez to czasami wybudza 🤣🤣🤣
 
reklama
Moja młoda ćwiczy 😁😁
 

Załączniki

  • IMG_20210316_181816.jpg
    IMG_20210316_181816.jpg
    1 MB · Wyświetleń: 88
Do góry