reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
Ostatnia waga 2970 😆w 4tyg waga urodzeniowa 2675 przy wypisie 2624😊
A nie cisną lekarz i polozna, że za mało przybiera jak na takiego szkraba? 🤔 u nas przy wypisie było 2360g i teraz po 4 tygodniu mamy 3200, A w sumie jesteśmy na granicy z przyrostem wg pediatry, bo wychodzi 30parę gramów na dzień 🤨
 
O kurczę u Was to są dosłownie kruszynki, u nas waga urodzeniowa 3500g, po 2 tygodniach ważył 4300 a dzisiaj kończy miesiąc i 4900 xd
No moj Filip urodzony ze skrajną hipotrofią, 2190g w 39 tygodniu 😅 ale moja mama rodziła też takie okruszki, nie określono przyczyny tak małej wagi, więc to raczej geny. Miał mieć około 2500 także margines błędu był duży 🙈
 
Moze twoja uwielbia bliskość cyca i jest spokojna wtedy.dzieci sa różne. Ja oststnio myslalam, ze ona glodna bo sie darła od cycka wyrywała.... A ona w trakcie czasami lubi sobie beknąć. A ja juz mialam jej dac butle. A wiem, że raz dam to już zaczne.
Definitywnie tak, az za bardzo.
 
Dziewczyny karmiace tylko piersia - czy zdarzyło Wam sie juz odciagac pokarm pomiedzy karmieniami? Ile ml jestescie w stanie odciagnac? U nas bieda ... 30ml wycieka w pierwsze 5min a pozniej juz ani kropelka.
 
reklama
Dziewczyny karmiace tylko piersia - czy zdarzyło Wam sie juz odciagac pokarm pomiedzy karmieniami? Ile ml jestescie w stanie odciagnac? U nas bieda ... 30ml wycieka w pierwsze 5min a pozniej juz ani kropelka.
Ja to tak kolo 40ml. Ogólnie zauwazylam, ze więcej jestem wstanie odciagnac recznym niz elektrycznym
 
Do góry