reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
Hej - my wczoraj po jedzeniu dokarmilismy, i dzisiaj z rana to samo. Tzn wczoraj dostala cala porce jedzenia po kapieli a dzisiaj zjadla po karmieniu tylko 40ml mm. Nareszcie jest spokojna, chyba faktycznie byla glodna. A mi w koncu tez uzbieral sie pokarm w piersiach bo od tego wiecznego wiszenia przy cycu pewnie byly niezle braki. Zaczynamy dokarmiac, plan jest taki: karmimy piersia a pozniej dokarmiamy mm tyle ile bedzie potrzebowac. Nie odciagam dodatkowo swojego pokarmu bo to nie ma sensu. Dam znac jak sie u nas sprawdzilo.
 
reklama
Wow! ,Chciałabym za tydzień i dwa dni tak wyglądać🙂.
Słuchajcie, u mnie bieda z mlekiem straszna, ja już nie mam siły, walczę z tym do półtora tygodnia, a efekty kiepskie są. W moich cyckach mleka jak na lekarstwo jest, po odciąganięciu laktatorem może być ok20- 30 ml. Moja córka nie dojadała, dokarmiam ją teraz mm, ale ona teraz je tak nieregularnie, że trudno za tym trafić, raz zje 60ml po cycu, innym razem 90ml jej za mało, a w nocy o 3 i 6 tylko cyc jej wystarcza, chyba.... ja mam dość, jeszcze wczoraj około 22 tak krzyczała, jakby kolkę miała, albo z przejedzenia, no właśnie nie wiem, taki galimatias z tym dożywianiem mi powstał. Jak tylko się obudzi, jadę z nią do przyszpitalnej przychodni dla noworodków pogadać z jakimkolwiek lekarzem, bo rendez-vous na dzis nie mam i nastawiam się na mm od dziś albo od jutra.
Moja miala wagę przy urodzeniu 3120gr wyjscie ze szpitala 3000gr, a w czwartek bylo zaledwie 3350gr. Dzis konczy 3 tygodnie🥰.
No tak czasem niw warto sie meczyc bo depresji mozna dostac😣
 
Do góry