reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Ja daję chwilunię na płacz i łapię za rączkę, powtarzam, że kocham, całuję, głaszczę, aż w końcu biorę w ramiona i przytulam, lub jeśli głodna, daję cyca.
Ja karmię piersią, ale mała przesypia mi noce, nawet 6-8h, nie ma sil na jej wybudzenie, wszelkie rady poloznych w szpitalu, książkowe, mamine, zawodzą, ma tak twardy sen. Potem w ciagu dnia troche pociumka piers, ale jak kolo 17.00 się przyssie, to konczy miedzy 23 a 2 w nocy, a potem zapada w dlugi s'en. Efekt.... batdzo malo przybrala na wadze, bo tylko 190gr w tydzien i jesli do poniedziałku, do trzeciej wizyty poloznej nie bedzie poprawy, to bedzie dokarmiana mlekiem modyfikowanym.
Co do spania, to pierwsze noce w domu spala pieknie w łóżeczku, a od dwóch nocy spi z nami...
To kochana przybiera okej. Tygodniowo niby najmniej 180gram, ale dzieci rosną skokowo wiec ja bym działała dalej 😁
 
reklama
Noo dzieci szybko łapią takie sprawy 😁😁 moja spala ladnie w swoim pokoju ale w wieku 2.5 dostala rotawirusa i wzielam ja do nas żeby ciagle ja obserwowac no i juz zostala 😂 dzisiaj jej mowie, ze pora spac w swoim pokoju a ona do mnie,, jak schudniesz to pójdę do siebie,, 😂 takze bedzie zawsze spala z nami haha
Jaka mała szantażystka 😂 Najbardziej się właśnie boję, że nieświadomie wpoję coś dziecku do głowy i potem się to na mnie odbije 🤪
 
To kochana przybiera okej. Tygodniowo niby najmniej 180gram, ale dzieci rosną skokowo wiec ja bym działała dalej 😁
Ja daję chwilunię na płacz i łapię za rączkę, powtarzam, że kocham, całuję, głaszczę, aż w końcu biorę w ramiona i przytulam, lub jeśli głodna, daję cyca.
Ja karmię piersią, ale mała przesypia mi noce, nawet 6-8h, nie ma sil na jej wybudzenie, wszelkie rady poloznych w szpitalu, książkowe, mamine, zawodzą, ma tak twardy sen. Potem w ciagu dnia troche pociumka piers, ale jak kolo 17.00 się przyssie, to konczy miedzy 23 a 2 w nocy, a potem zapada w dlugi s'en. Efekt.... batdzo malo przybrala na wadze, bo tylko 190gr w tydzien i jesli do poniedziałku, do trzeciej wizyty poloznej nie bedzie poprawy, to bedzie dokarmiana mlekiem modyfikowanym.
Co do spania, to pierwsze noce w domu spala pieknie w łóżeczku, a od dwóch nocy spi z nami...
Nam mówiła położna, że powinien przybierać 20g na dzień, więc wychodziłoby nawet 140g na tydzień, ale nie wiem jak długo obowiązuje ta miara, skoro nasz w tydzień przybrał 0,5kg 🤯 Tak, czy siak najważniejsze, że waga idzie w górę, a nie w dół 😉
 
Boże jaki żarłok mi się trafił! Nie zdążyłam zasnąć od poprzedniego karmienia (a byłam w szoku, że ładnie zasnął po samym cycu) i znów ryk jakby 2 dni nie jadł 🙈 pierwszą porcję mleczka pił tak łapczywie, że od razu całą ulał (a może było ciut za zimne?), ciekawe na ile teraz mu starczy 🤔🤦‍♂️
 
reklama
Do góry