reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
Ja daję chwilunię na płacz i łapię za rączkę, powtarzam, że kocham, całuję, głaszczę, aż w końcu biorę w ramiona i przytulam, lub jeśli głodna, daję cyca.
Ja karmię piersią, ale mała przesypia mi noce, nawet 6-8h, nie ma sil na jej wybudzenie, wszelkie rady poloznych w szpitalu, książkowe, mamine, zawodzą, ma tak twardy sen. Potem w ciagu dnia troche pociumka piers, ale jak kolo 17.00 się przyssie, to konczy miedzy 23 a 2 w nocy, a potem zapada w dlugi s'en. Efekt.... batdzo malo przybrala na wadze, bo tylko 190gr w tydzien i jesli do poniedziałku, do trzeciej wizyty poloznej nie bedzie poprawy, to bedzie dokarmiana mlekiem modyfikowanym.
Co do spania, to pierwsze noce w domu spala pieknie w łóżeczku, a od dwóch nocy spi z nami...
 
Biedny... a jakie mleko modyfikowane dajesz? Widziałam że jest bebilon AR na ulewanie właśnie
Daję Bebilon Advance. Chciałam zmienić właśnie na jakieś bardziej specjalistyczne, ale położna nie polecała zmieniać póki to mu służy... Z tym ulewaniem, to nie wiem, czy nie jest zła pozycja trzymania po karmieniu albo jakiś gwałtowny ruch, bo nie zawsze ulewa. Na szczęście po jedzonku i leżeniu u taty na brzuszku się uspokoił, ale zasnął dopiero jak mu daliśmy smoczka 🙁
 
Ostatnia edycja:
A MOŻE ULEWA BO ZA DUZO ZJADA??
Ulewa niezależnie od ilości, którą zjada i też nie zawsze. Ulewanie jest normalne, więc się tym jakoś bardzo nie przejmuję dopóki się nie nasila 😉 Za dużo na pewno nie zjada, prędzej za mało, ostrożnie mu dajemy więcej, naprawdę rzadko się zdarza, że wypluje cyca albo butelkę, a jak uleje to zwykle jeszcze chce, taki egzemplarz nam się trafił 🤷😍
 
Ja starsza tak uczylam, ze ma 5 lat i spi z nami 😂😂
Dlatego nasz maluszek z nami spać nie będzie, siostra też przestrzegała, bo dziecko się szybko przyzwyczaja. Czaruś śpi ładnie u siebie w łóżeczku, a ja bym się nawet bała spać z nim w naszym łóżku, żeby nie spadł ani go nie uderzyć, ani nie zgnieść 😱
 
Ulewa niezależnie od ilości, którą zjada i też nie zawsze. Ulewanie jest normalne, więc się tym jakoś bardzo nie przejmuję dopóki się nie nasila 😉 Za dużo na pewno nie zjada, prędzej za mało, ostrożnie mu dajemy więcej, naprawdę rzadko się zdarza, że wypluje cyca albo butelkę, a jak uleje to zwykle jeszcze chce, taki egzemplarz nam się trafił 🤷😍
Moja tez ulewa, ale zawsze mi sie wydaje ze jak duzo zje 😂 ale może to nie ma wpływu
 
reklama
Dlatego nasz maluszek z nami spać nie będzie, siostra też przestrzegała, bo dziecko się szybko przyzwyczaja. Czaruś śpi ładnie u siebie w łóżeczku, a ja bym się nawet bała spać z nim w naszym łóżku, żeby nie spadł ani go nie uderzyć, ani nie zgnieść 😱
Noo dzieci szybko łapią takie sprawy 😁😁 moja spala ladnie w swoim pokoju ale w wieku 2.5 dostala rotawirusa i wzielam ja do nas żeby ciagle ja obserwowac no i juz zostala 😂 dzisiaj jej mowie, ze pora spac w swoim pokoju a ona do mnie,, jak schudniesz to pójdę do siebie,, 😂 takze bedzie zawsze spala z nami haha
 
Do góry