reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
Narzeczony przejął, a ja odciągam mleko 😉 hehe dzień, jak co dzień 😅
U mnie to samo, odciągam właśnie co zostało, mały się drze, chłopak już chyba 3 raz mu pieluchę zmienia i 3 karmienie w ciągu godziny zaraz 🤯 że z cyca się nie najadł, to rozumiem, ale później dostał 60ml mm i wciąż mało, pewnie dlatego, że pół ulał 😁
 
U mnie to samo, odciągam właśnie co zostało, mały się drze, chłopak już chyba 3 raz mu pieluchę zmienia i 3 karmienie w ciągu godziny zaraz 🤯 że z cyca się nie najadł, to rozumiem, ale później dostał 60ml mm i wciąż mało, pewnie dlatego, że pół ulał 😁
Faktycznie masz głodomora🤣
 
Ja tak mojego daje po kąpieli i jedzeniu, zaśnie, potrzymam jeszcze z 15 min, wycałuje i do łóżeczka [emoji1] dzisiaj miał twardy sen i nie przebudził się podczas przenoszenia. Czasem jak się przebudzi to patrzy na mnie i czeka na kolejne buziaki i wtedy zasypia [emoji38]
Zobacz załącznik 1245214
Moja dzisiaj na wieczór nie odkładalna, ja ją do łóżeczka nakrywam już, minuta i płacz [emoji18][emoji18]
 
Biedny... a jakie mleko modyfikowane dajesz? Widziałam że jest bebilon AR na ulewanie właśnie
U mnie to samo, odciągam właśnie co zostało, mały się drze, chłopak już chyba 3 raz mu pieluchę zmienia i 3 karmienie w ciągu godziny zaraz [emoji2962] że z cyca się nie najadł, to rozumiem, ale później dostał 60ml mm i wciąż mało, pewnie dlatego, że pół ulał [emoji16]
 
reklama
Do góry