reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Ja dzisiaj mialam dwie konsultacje: 1. Doradczyni laktacyjna, ktora twierdzila zeby przystawiac jak najczesciej, jak juz oczkami kreci a jeszcze sie nie wybudzila to do piersi, i tulic, i uspokajac piersia. 2. Byla u nas dzis polozna srodowiskowa, i ona z kolei skrytykowala mnje ze w ten spsob robie smoczka ze swojej piersi, tak wiec ..... 🤷‍♀️
Sądzę, że doradcy laktacyjni mają w większości bardziej aktualną wiedzę niż położne środowiskowe.
 
reklama
Ja dzisiaj mialam dwie konsultacje: 1. Doradczyni laktacyjna, ktora twierdzila zeby przystawiac jak najczesciej, jak juz oczkami kreci a jeszcze sie nie wybudzila to do piersi, i tulic, i uspokajac piersia. 2. Byla u nas dzis polozna srodowiskowa, i ona z kolei skrytykowala mnje ze w ten spsob robie smoczka ze swojej piersi, tak wiec ..... 🤷‍♀️
Akurat tu sie zgadzam, zeby nie robić z piersi smoczka. Mozna przecież inaczej dac czułość dziecku, przytulanie 😁
 
Aktualna nie zawsze znaczy lepsza.
Myślę, że w tym przypadku aktualna nie zawsze oznacza wygodna.

Jednak wiedza, jaki zbiór potwierdzonych naukowo faktów, jest zawsze dobra, i zawsze powinno się kierować świeżymi danymi.
Choć pewnie w tym przypadku, to akurat nie są żadne twarde dane ;)

Kurcze tez tak mysle. Plus sama jestem zdania ze cycusiowe przytulaski to samo dobro 🥰
Jak tak czujesz też, to nie na problemu. Przytulajcie się jak najwięcej :)
 
Myślę, że w tym przypadku aktualna nie zawsze oznacza wygodna.

Jednak wiedza, jaki zbiór potwierdzonych naukowo faktów, jest zawsze dobra, i zawsze powinno się kierować świeżymi danymi.
Choć pewnie w tym przypadku, to akurat nie są żadne twarde dane ;)


Jak tak czujesz też, to nie na problemu. Przytulajcie się jak najwięcej :)
Ja tam myślę, że najlepiej kierować się własnymi odczuciami i przekonaniami, dziecko to nie maszyna, żeby na każde działało to samo 😉
 
IMG_20210305_201929.jpg

Moja dzisiaj na wieczór nie odkładalna, ja ją do łóżeczka nakrywam już, minuta i płacz 😌😌
 
Zobacz załącznik 1245214
Moja dzisiaj na wieczór nie odkładalna, ja ją do łóżeczka nakrywam już, minuta i płacz 😌😌
To mój w sumie codziennie taka maruda, przed południem raz mi prześpi 3h, to szybko coś ogarniam, bo wiem, że potem to już do wieczora 1-2h snu i płacz, pielucha, karmienie, tulenie, karmienie, bo jednak za mało, pielucha, znów karmienie i tak w kółko 🙈
 
reklama
To mój w sumie codziennie taka maruda, przed południem raz mi prześpi 3h, to szybko coś ogarniam, bo wiem, że potem to już do wieczora 1-2h snu i płacz, pielucha, karmienie, tulenie, karmienie, bo jednak za mało, pielucha, znów karmienie i tak w kółko 🙈
Narzeczony przejął, a ja odciągam mleko 😉 hehe dzień, jak co dzień 😅
 
Do góry