reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

A kto Ci powiedzial ze nie mozna myc ja wszytskie czesci butelek mylam i smoczki i nic nie dzialo przy 1 i 2dziecku zmywarka byla 😂
Na opakowaniu przynajmniej jednej butelki było tak napisane, zresztą póki co chyba bym się bała myć w zmywarce, bo czasem jakiś osad po tabletkach zostaje na naczyniach.
 
reklama
mamusie jakie pieluchy kupujecie? Idę niedługo na babyshower do przyjaciółki, chciałam jej kupić zapas pieluch, bo wiadomo tego nigdy nie za wiele. Chyba kupię od razu większe, znalazłam na allegro huggies super soft, któraś z was tych pieluszek używała?
 
mamusie jakie pieluchy kupujecie? Idę niedługo na babyshower do przyjaciółki, chciałam jej kupić zapas pieluch, bo wiadomo tego nigdy nie za wiele. Chyba kupię od razu większe, znalazłam na allegro huggies super soft, któraś z was tych pieluszek używała?
Ja początkowo używałam Pampers ale jednak za droga impreza 😂 teraz mamy z Biedronki Dada i chyba nawet są lepsze niż Pampers ;)
 
My tak samo. Pampers miałam bo dostałam jeszcze przed porodem a teraz kupujemy dada [emoji1] jak się zarejestrujecie na dadaclub to dostaje się paczkę powitalną gdzie jest 14 pieluch dada, chusteczki nawilżanie dada i patyczki dada [emoji38] i jest też taki magazyn w którym są kody promocyjne na różne artykuły dla dzieci [emoji2] np dada 2 o 5 zł tańsze czy coś [emoji3]
Ja początkowo używałam Pampers ale jednak za droga impreza [emoji23] teraz mamy z Biedronki Dada i chyba nawet są lepsze niż Pampers ;)
 
mamusie jakie pieluchy kupujecie? Idę niedługo na babyshower do przyjaciółki, chciałam jej kupić zapas pieluch, bo wiadomo tego nigdy nie za wiele. Chyba kupię od razu większe, znalazłam na allegro huggies super soft, któraś z was tych pieluszek używała?
Ja uzywam pampersa, zobacze dalej co kupic😁
 
Mój synek przyszedł na świat 27. Waży 3300g 54cm.
Rodziłam od 8. Podana została oksydocyna, 3 kroplowki 2 zaszczyki i nic nie pomogło męczyłam się do 17.20 poczym zrobiono cc. Ogólnie na początku odważnie działalam, położne mnie chwalili że ładnie sobie radzę i jak one to nazwaly " nie kwekne " aa już o 15 bóle były nie do zniesienia. Myslalam że zemdleje z bolu..
Nie było prawidłowego rozwarcia. Szczęście w nieszczęściu że była cesarka bo młody był owiniety pepowina..
Jestem przeszczesliwa ❤❤❤
 
reklama
Mój synek przyszedł na świat 27. Waży 3300g 54cm.
Rodziłam od 8. Podana została oksydocyna, 3 kroplowki 2 zaszczyki i nic nie pomogło męczyłam się do 17.20 poczym zrobiono cc. Ogólnie na początku odważnie działalam, położne mnie chwalili że ładnie sobie radzę i jak one to nazwaly " nie kwekne " aa już o 15 bóle były nie do zniesienia. Myslalam że zemdleje z bolu..
Nie było prawidłowego rozwarcia. Szczęście w nieszczęściu że była cesarka bo młody był owiniety pepowina..
Jestem przeszczesliwa ❤❤❤
Gratulacje🥰🥰🥰
 
Do góry