reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
My dzis po wizycie u położnej. Mala mocno spadla z wagi dlatego przechodzimy na karmienie na żądanie mlekiem modyfikowanym. I przepajanie glukoza. Zobaczymy co dalej... odstawiony cyc bo nie było mleka a jak mala dostala butle to nagle cyc pełen. Brawo ja !;)
A powiedz mi czemu przepajanie woda z glukoza??
 
Mi położna powiedziała że mam jeszcze wysoko macice a powinna być już dużo niżej. I w poniedziałek byłam na kontroli ale lekarz zrobił usg i stwierdził że jest ok. Ja odchodow mam bardzo mało prawie w ogóle dlatego też mnie to trochę martwi.
U mnie położna jak była mnie zbadać dwie godziny po porodzie, to powiedziała, że macica już się obkurczyla, trochę zdziwiona tym była, więc nie wiem czy to na plus.
 
Mój też ma tydzień, a póki co nic się nie zanosi, żeby miał odpaść, dopiero lekko zaczął się zasuszać 🤷‍♀️ A w ogóle po jakim czasie maksymalnie powinien odpaść?

Ja słyszałam, że zazwyczaj po dwóch tygodniach odpada ten kikut, ale jak dziecko przyszło na świat przez CC to może być znacznie dłużej.
 
U mnie może nie wkładka, ale podpaska by wystarczyła. Gdyby nie fakt, że z tymi podkładami przewiewnej jest, to już bym je pewnie porzuciła

Mój miał być przy nadgarstku, ale żyła mi pękła. Pierwszy raz w życiu. Druga próba już musiała być na wierzchu dłoni :/

Ojej, żeby nasz odpadł jak najszybciej, bo staram się lekko odciągać i osuszać gazikiem, jak pokazywali, ale średnio mi to odciąganie wychodzi
To faktycznie słabo, na dłoni to chyba najgorzej, nie wiem, czy mi też nie chcieli tak założyć, ale ostatecznie pobierali mi tylko krew z dłoni i do dziś mam wielkiego siniaka po tym :/
Ja tam się tego kikuta boję dotykać, chłopak psika 😁
 
reklama
Do góry