reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Ja też jakoś mało mam tych odchodów, a to dopiero 5 dni po porodzie. Ale w sumie w szpitalu też się jakoś bardzo nie lało w 3 dobie, a lekarz badając mówił, że jest.

Nie nadrobię chyba tych wszystkich stron zapisanych :D Maluszek za bardzo mnie zajmuje, ale generalnie grzeczna jest :)

@Beti.mama, widziałam, że wspominałaś nasze obawy o wenflon. Ja tam mimo wszystko go źle wspominam. Nawet na porządnych skurczach mnie bardzo mocno irytował. Przestał na gazie rozweselającym, ale wtedy było mi ogólnie wszystko jedno :D No i po porodzie też chciałam się go jak najszybciej pozbyć, bo nawet mi w podnoszeniu małej przeszkadzał.
Mi w szpitalu też mówili, że jest ok, ale wydaje mi się, że jakoś skąpo z tymi odchodami, zwykła wkładka by wystarczyła i trochę robią się brązowe, nie wiem, czy to nie za szybko 🤔
Ja już nawet nie pamiętam tego wenflonu, tak mnie cała reszta bolała i zajmowała 😯 Pierwszy przeżyłam, bo nikt mnie nie poinformował, że teraz wenflon założą, liczyłam, że to tylko pobranie krwi będzie, ale sztywno rękę jakiś czas potem trzymałam :D A kolejny to już mi założyli po cc w nadgarstek, to nie czułam, bo byłam jeszcze taka nieogarniająca :D Na szczęście dość szybko mi i jeden i drugi wyjęli.
 
reklama
Mi położna powiedziała że mam jeszcze wysoko macice a powinna być już dużo niżej. I w poniedziałek byłam na kontroli ale lekarz zrobił usg i stwierdził że jest ok. Ja odchodow mam bardzo mało prawie w ogóle dlatego też mnie to trochę martwi.
Oj no to muszę koniecznie zapytać położną jak za tydzień znów przyjdzie, bo odchodów mam coraz mniej, w szpitalu obkurczała się prawidłowo, ale byłam tam tylko 2 dni po porodzie, a chyba nawet tego ostatniego dnia nic nie sprawdzali.
 
Ja tylko octaniseptem pryskam i mały dziś ma tydzień a kikut wisi mu " na włosku" także, nie wiem od czego to zależy.
Mój też ma tydzień, a póki co nic się nie zanosi, żeby miał odpaść, dopiero lekko zaczął się zasuszać 🤷‍♀️ A w ogóle po jakim czasie maksymalnie powinien odpaść?
 
My dzis po wizycie u położnej. Mala mocno spadla z wagi dlatego przechodzimy na karmienie na żądanie mlekiem modyfikowanym. I przepajanie glukoza. Zobaczymy co dalej... odstawiony cyc bo nie było mleka a jak mala dostala butle to nagle cyc pełen. Brawo ja !;)
 
Ja jak w poniedziałek przestałam karmić małego moim mlekiem to też mam teraz masę mleka, które muszę ściągać i wylewać [emoji1787] myślę że to dlatego że przestałam się stresować [emoji38]
My dzis po wizycie u położnej. Mala mocno spadla z wagi dlatego przechodzimy na karmienie na żądanie mlekiem modyfikowanym. I przepajanie glukoza. Zobaczymy co dalej... odstawiony cyc bo nie było mleka a jak mala dostala butle to nagle cyc pełen. Brawo ja !;)
 
Mi w szpitalu też mówili, że jest ok, ale wydaje mi się, że jakoś skąpo z tymi odchodami, zwykła wkładka by wystarczyła i trochę robią się brązowe, nie wiem, czy to nie za szybko 🤔
U mnie może nie wkładka, ale podpaska by wystarczyła. Gdyby nie fakt, że z tymi podkładami przewiewnej jest, to już bym je pewnie porzuciła
Ja już nawet nie pamiętam tego wenflonu, tak mnie cała reszta bolała i zajmowała 😯 Pierwszy przeżyłam, bo nikt mnie nie poinformował, że teraz wenflon założą, liczyłam, że to tylko pobranie krwi będzie, ale sztywno rękę jakiś czas potem trzymałam :D A kolejny to już mi założyli po cc w nadgarstek, to nie czułam, bo byłam jeszcze taka nieogarniająca :D Na szczęście dość szybko mi i jeden i drugi wyjęli.
Mój miał być przy nadgarstku, ale żyła mi pękła. Pierwszy raz w życiu. Druga próba już musiała być na wierzchu dłoni :/
Mi położna mówiła że nawet i 7 tygodni się zdarza. Ale w większości do 2 tyg odpada
Ojej, żeby nasz odpadł jak najszybciej, bo staram się lekko odciągać i osuszać gazikiem, jak pokazywali, ale średnio mi to odciąganie wychodzi
 
reklama
Do góry