reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

To jesteśmy we 3 ostatki chyba 😅😪 właśnie idę na 2 godzinny spacer wzorem Kwiatka, może i mi coś pomoże bo cisza u mnie jak makiem zasiał 🥲 który tydzień macie? Bo u mnie dziś już 41+0 !!!
Ja mam termin na piątek, właśnie wyszłam z KTG i czekam na wizytę u lekarza🙂 Skurczy nie mam, bo nie czuję, a z rozwarciem delikatnym chodzę już ponad 2 tygodnie🙈 Ciekawa jestem czy się zwiększyło😉
 
reklama
Ja mam termin na piątek, właśnie wyszłam z KTG i czekam na wizytę u lekarza🙂 Skurczy nie mam, bo nie czuję, a z rozwarciem delikatnym chodzę już ponad 2 tygodnie🙈 Ciekawa jestem czy się zwiększyło😉
daj znac! u mnie tak samo, rozwarcie na 1,5 cm od dwoch tygodni, skurcze zadne sie nie piszą🥺 kiedy to się zacznie...
 
reklama
Moja Mała też już na świecie od 16:59 :) Ponad 3,4kg.
Niestety, trochę to wszystko potrwało, bo główka nie wstawiała się do kanału i rozważali już podobno CC. Podobno, bo z 2h byłam na gazie rozweselającym i prawie nic z tego nie pamiętam. Ale gaz się w końcu skończył, wcześniej nie chciałam go podobno oddać, i ostatnią godzinę już byłam "na trzeźwo". Trochę zostałam nacięta, choć położna się starała ochronić krocze.
Generalnie położna bardzo miła była i warunki też ok.
Co prawda leżymy dalej w części porodowej, bo nie było miejsca na położnictwie i w związku z tym nie mam łazienki w pokoju, ale leżymy za to same :)
Graatulacje;) I jak poród bardzo bolało?
 
Do góry