reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Część wszystkim 🙂
Dzisiaj pierwszy raz słyszałam bicie serduszka ❤️❤️ jestem naprawdę wzruszona 🙂
To moja druga ciąża, pierwszą poroniłam.
Tym bardziej to wszystko przeżywam.
Ciąża według USG jest młodsza 6+5, według okresu 8+2. Miałam dwa tygodnie strachu, bo na pierwszej wizycie nie było zarodka.
Termin na 9 lutego 😁
Powiedzcie jakie witaminy polecacie?
Lekarz wspominał o femibion albo pregna.
Super ❤
 
reklama
Hej zglaszalyscie już ciążę w pracy?
Ja jeszcze nie. A ktore z Was pracują a które idą na zwolnienie od razu.?Ja zdecydowałam że póki wszystko jest ok to będę pracować. Źle na mnie działa bezczynność😉
Ja już w tym tyg mam wolne. Od 1.07 będę na zwolnieniu. Niestety, taka praca. W pierwszej ciąży długo pracowałam, ale też zupełnie inaczej się czułam, no i nie było tego paskudztwa. Teraz gdyby nie covid, to moze i pociągnęłabym trochę dłużej.
Nie wiem jak sobie poradzę z "siedzeniem" w domu, ale jakoś muszę 😊

A ja zaś mam parcie na pomidory 🤤🤤🤤

Jeśli chodzi o witaminy, to miałam jakieś prenatal kilka kapsuek reklamowych, a ogólnie biorę femibion, wit D3 i teraz duphaston
 
Ja już w tym tyg mam wolne. Od 1.07 będę na zwolnieniu. Niestety, taka praca. W pierwszej ciąży długo pracowałam, ale też zupełnie inaczej się czułam, no i nie było tego paskudztwa. Teraz gdyby nie covid, to moze i pociągnęłabym trochę dłużej.
Nie wiem jak sobie poradzę z "siedzeniem" w domu, ale jakoś muszę 😊

A ja zaś mam parcie na pomidory 🤤🤤🤤

Jeśli chodzi o witaminy, to miałam jakieś prenatal kilka kapsuek reklamowych, a ogólnie biorę femibion, wit D3 i teraz duphaston
Witaminę D3 bierzesz dodatkowo? W sensie, że w femibion jest za mała dawka? Ja od początku jestem na duphastonie.
 
Witaminę D3 bierzesz dodatkowo? W sensie, że w femibion jest za mała dawka? Ja od początku jestem na duphastonie.
Tak, mam niewielki niedobór, prawdopodobnie większość z nas ma. I ostatnio po rozmowie że swoim lekarzem kontynuuję d3 niezależnie od witamin dla ciężarnych
 
Laski, byłam dziś na USG i uwaga, jeden pęcherzyk ale dwa zarodki o dwa bijące serduszka. Może się okazać że będzie jednak styczeń
IMG_20200629_184437.jpg
 
Laski, byłam dziś na USG i uwaga, jeden pęcherzyk ale dwa zarodki o dwa bijące serduszka. Może się okazać że będzie jednak styczeńZobacz załącznik 1141181
Jak już tu jestem to pogratuluje... moje dwa serdusza maja dzis 3 lata[emoji7]
Bedzie fajnie... powodzenia i spokojnej ciąży. Jakbyś chciała pogadać to gdzieś tu zawsze jestem. Pisz...
 
reklama
Laski, byłam dziś na USG i uwaga, jeden pęcherzyk ale dwa zarodki o dwa bijące serduszka. Może się okazać że będzie jednak styczeńZobacz załącznik 1141181
czyli bliźniaki jednojajowe chyba ☺️
Super, gratulacje ☺️

Ja tak miałam w mojej pierwszej ciąży, że były dwa zarodki, ale to jeszcze 4/5 tydzień bez serduszek i niestety później nie udało się.
Ale Tobie życzę spokojnych zapewne mniej niż 9 miesięcy, bo bliźnięta to nawet i w 35 tygodniu jest chyba cesarka lub poród naturalny ☺️
 
Do góry