reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Dzieki, wlasnie tez wygooglowalam 😁🤭 ale ponoc taki czop moze wypasc nawet pare dni albo tygodni przed porodem 🤭 lepiej niech tak bedzie bo mam fajna babke ustawiona na cc w czwartek - niech mala bedzie cierpliwa 😅
Ale to raczej przy białym lub transparentnym czopie tak jest... przu tym z krwią idzie szybciej... ja już pogubiona jestem. Mnie w szpitalu powiedziano, że jeśli odejdzie mi czop z krwią, to mam przyjść na urgence...
 
reklama
Mi czop prawdopodobnie odszedł po masazu szyjki, który w piątek mi robiła ginekolog.. Mówiła, że mogę lekkie krwiste plemienia mieć, a zamiast tego cała sobotę w toalecie obserwowałam gesty śluz zabarwiony na kolor brunatny.. Ale nic się nie dzieje poza tym, w niedzielę już było "czysto"...
u mnie tak samo po badaniu pojawiła się krew, potem czop a za dwa dni znowu czysto.
Zobaczymy jak będzie po jutrzejszym badaniu.
 
Hej Dziewczyny - moze byc tak ze ten czop sluzowy bedzie zabarwiony na czerwono? U mnie chyba dzisiaj wlasnie odpadl, mialam jakies poranne przepowiadajace, a pozniej takiego glutka podczas sikania. Nie byl krwisto czerwony, ale jednak zabarwiony na czerwono. Juz mi sie lekarka kazala sprawdzic na izbie, ale zastanawiam sie czy ktoras z Was miala taki moze?
@Tola90, ale ja nie jestem ekspertem, mogę się mylić, więc luz, nie panikuj 🤷‍♀️. Napisałam tylko, to co ja wiem o czopach i co mi powiedziano w szpitalu.
 
@Tola90, ale ja nie jestem ekspertem, mogę się mylić, więc luz, nie panikuj 🤷‍♀️. Napisałam tylko, to co ja wiem o czopach i co mi powiedziano w szpitalu.
Spoko spoko, wlasnie sobie siedze na IP i zobacze co mi powiedza. Polozna mnie straszy ze mnie juz tu zostawia, ale mam nadzieje ze nie, skurcze przeszly. Juz moze do srody wytrzymaja. I malutka tez 😇
 
Ja chce rodzić na Lutyckiej, a jakie Ty miałaś tam doświadczenie? 🙂 teraz też będziesz w Pzn rodzić?
Ja już też dostaje na głowę. Rodzina wydzwania codziennie czy się coś dzieje czy nadal w ciąży 😪 jeszcze się okazało że nie wiem skąd wkręciłam sobie ze mam termin 12.02 a ostatnio na wizycie u lekarza wyszło że 15.02, sprawdziłam w kalendarzach w necie i faktycznie, czyli dopiero na dziś! XD
🙈 Dobrze, że u mnie nikt nie dopytuje, tylko ja wciąż o tym gadam, że jeszcze nic się nie dzieje i sama się nakręcam. Ja mam termin z om na 19.02. niby, a jak patrzyłam w kalkulatorach w necie, to często wychodzi 22.02 :o
 
Ja tam samo, co wieczor kladac się spać liczę że się obudzę w nocy i zacznie się coś dziać.. A nie dzieje się nic 💔
A ledwo już chodzę nie wiem czy ta wstrętna rwa ciążowa mnie nie wzięła bo tak pośladek boli przy każdym kroku że aż kuleje i do tego kości miednicy chyba się tak rozszerzają ze ciężko się przewrócić nawet w nocy..
Ja w środę mam iść na kontrolę do mojego lekarza na raszei i powie mi co i jak wygląda i co dalej robimy..
meeeh ile jeszcze 🥲
Rwa na końcówce? Współczuję, pamiętam jak w połowie ciąży mnie dopadło i miałam noc, że ryczałam z bólu i bezsilności :( Teraz jedynie brzuch ciąży, ale ze spaniem nie mam większych problemów i już sobie to tłumaczę, że na pewno dlatego, że niedługo urodzę organizm zbiera siły, a tu nic 😂 Fajnie, że jeszcze masz wizytę, coś już powinnaś wiedzieć :) U mnie jak się nic nie wydarzy, to dopiero 24.02. wizyta i ktg, a 26.02. do szpitala.
 
Hej Dziewczyny - moze byc tak ze ten czop sluzowy bedzie zabarwiony na czerwono? U mnie chyba dzisiaj wlasnie odpadl, mialam jakies poranne przepowiadajace, a pozniej takiego glutka podczas sikania. Nie byl krwisto czerwony, ale jednak zabarwiony na czerwono. Juz mi sie lekarka kazala sprawdzic na izbie, ale zastanawiam sie czy ktoras z Was miala taki moze?
Mi czop raczej jeszcze nie odpadł, nawet nie wiem jak to ma wyglądać, ale czytałam, że może być podbarwiony krwią z tym, że to nie jest nic złego podobno, ale faktycznie jak skurcze jakieś już masz, a cc planowana na czwartek, to lepiej jechać na ip.
 
reklama
Spoko spoko, wlasnie sobie siedze na IP i zobacze co mi powiedza. Polozna mnie straszy ze mnie juz tu zostawia, ale mam nadzieje ze nie, skurcze przeszly. Juz moze do srody wytrzymaja. I malutka tez 😇
Czekamy na wieści! Pewnie wszystko będzie dobrze i doczekasz do środy, ale przynajmniej będziesz spokojniejsza jak Ci to powiedzą na ip 😘
Zabawne, że u dziewczyn co wyczekują jakichś objawów, czy blisko terminu/po terminie cisza, a u tych co czekają na cc albo mają luz, to nagle zaczyna się coś dziać. Jednak ta psychika odgrywa ważną rolę, tylko jak tu się nagle zająć życiem i przestać myśleć jak się siedzi na bombie? 💣😂🤷‍♀️
 
Do góry