reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Aaa to musiałam coś źle doczytać, myślałam pewnie, że skoro tam najbliżej to tam pojedziesz ☺ no to jak się coś zacznie dziać to myślę, że na spokojnie dojedziesz tam gdzie chcesz 😃 widzę po Twoich postach, że masz tak jak ja z tym czekaniem na poród- każdego dnia liczysz na to, że to już dziś? A wieczorem kładziesz się zrezygnowana spać? ;)
U mnie raczej na odwrót: wieczorem jest nadzieja, że do rana się coś zadzieje, bo zawsze zaczyna coś kłuć albo pobolewać, a rano wszystko mija wraz z nadzieją 😂
 
reklama
Czesc dziewczyny, nie odzywałam się bk pierwsze godziny z maleństwem totalnie wywróciły mi swiat ♡ niestety nasz początek nie byl wspanialy bo mala nalykala sie wod plodowych i przez to nie mogłyśmy byc w kontakcie skora do skóry bo zabrali ja na odsluzowanie... przez to tez pierwsza dobra bhla dosc ciezka bo ciagle jej się cofało i miala odruch wymiotny, byla niespokojna. Wiec nie dość że ona się uczyła mnie, ja jej to jeszcze taka przeszkoda. ;) teraz już jest zdecydowanie lepiej. Powoli zaczynamy sie wyczuwać. Karmimy sie piersią, nie dokarmiam bo nie chce. Ja ogólnie po porodzie w miare. Pogłębiła sie anemia więc dostaje leki. Krocze po nacieci boli ze bez przeciwbolowych do tej pory nie dało rady. Ale z dnia na dzień z górki. Dziewczynh które jeszcze w dwupaku: trzymam kciuki i życzę szybkiego rozwiązania!!!
 
To super ze juz normalnie masz dziecko przy sobie[emoji173]gratulacje
Czesc dziewczyny, nie odzywałam się bk pierwsze godziny z maleństwem totalnie wywróciły mi swiat ♡ niestety nasz początek nie byl wspanialy bo mala nalykala sie wod plodowych i przez to nie mogłyśmy byc w kontakcie skora do skóry bo zabrali ja na odsluzowanie... przez to tez pierwsza dobra bhla dosc ciezka bo ciagle jej się cofało i miala odruch wymiotny, byla niespokojna. Wiec nie dość że ona się uczyła mnie, ja jej to jeszcze taka przeszkoda. ;) teraz już jest zdecydowanie lepiej. Powoli zaczynamy sie wyczuwać. Karmimy sie piersią, nie dokarmiam bo nie chce. Ja ogólnie po porodzie w miare. Pogłębiła sie anemia więc dostaje leki. Krocze po nacieci boli ze bez przeciwbolowych do tej pory nie dało rady. Ale z dnia na dzień z górki. Dziewczynh które jeszcze w dwupaku: trzymam kciuki i życzę szybkiego rozwiązania!!!
 
Hej Dziewczyny - moze byc tak ze ten czop sluzowy bedzie zabarwiony na czerwono? U mnie chyba dzisiaj wlasnie odpadl, mialam jakies poranne przepowiadajace, a pozniej takiego glutka podczas sikania. Nie byl krwisto czerwony, ale jednak zabarwiony na czerwono. Juz mi sie lekarka kazala sprawdzic na izbie, ale zastanawiam sie czy ktoras z Was miala taki moze?
 
Ja nie miałam ale czytałam że jak nie jest krwisto czerwony to jak najbardziej ok, bywają zabarwione! Zaczyna się coś dziać :D !
Dzieki, wlasnie tez wygooglowalam 😁🤭 ale ponoc taki czop moze wypasc nawet pare dni albo tygodni przed porodem 🤭 lepiej niech tak bedzie bo mam fajna babke ustawiona na cc w czwartek - niech mala bedzie cierpliwa 😅
 
Ja chce rodzić na Lutyckiej, a jakie Ty miałaś tam doświadczenie? 🙂 teraz też będziesz w Pzn rodzić?
Ja już też dostaje na głowę. Rodzina wydzwania codziennie czy się coś dzieje czy nadal w ciąży 😪 jeszcze się okazało że nie wiem skąd wkręciłam sobie ze mam termin 12.02 a ostatnio na wizycie u lekarza wyszło że 15.02, sprawdziłam w kalendarzach w necie i faktycznie, czyli dopiero na dziś! XD
Nie rodziłam na Lutyckiej, ja się urodziłam na Lutyckiej 😄
Życzę powodzenia żeby coś się zaczęło dziać ☺☺☺
 
Hej Dziewczyny - moze byc tak ze ten czop sluzowy bedzie zabarwiony na czerwono? U mnie chyba dzisiaj wlasnie odpadl, mialam jakies poranne przepowiadajace, a pozniej takiego glutka podczas sikania. Nie byl krwisto czerwony, ale jednak zabarwiony na czerwono. Juz mi sie lekarka kazala sprawdzic na izbie, ale zastanawiam sie czy ktoras z Was miala taki moze?
ja też miałam zabarwiony ale bardziej w kolorze brązowym ;) odpadł tydzien temu i dalej nic sie nie zadziało😤🤷🏼‍♀️
 
Hej Dziewczyny - moze byc tak ze ten czop sluzowy bedzie zabarwiony na czerwono? U mnie chyba dzisiaj wlasnie odpadl, mialam jakies poranne przepowiadajace, a pozniej takiego glutka podczas sikania. Nie byl krwisto czerwony, ale jednak zabarwiony na czerwono. Juz mi sie lekarka kazala sprawdzic na izbie, ale zastanawiam sie czy ktoras z Was miala taki moze?
Mi czop prawdopodobnie odszedł po masazu szyjki, który w piątek mi robiła ginekolog.. Mówiła, że mogę lekkie krwiste plemienia mieć, a zamiast tego cała sobotę w toalecie obserwowałam gesty śluz zabarwiony na kolor brunatny.. Ale nic się nie dzieje poza tym, w niedzielę już było "czysto"...
 
reklama
Hej Dziewczyny - moze byc tak ze ten czop sluzowy bedzie zabarwiony na czerwono? U mnie chyba dzisiaj wlasnie odpadl, mialam jakies poranne przepowiadajace, a pozniej takiego glutka podczas sikania. Nie byl krwisto czerwony, ale jednak zabarwiony na czerwono. Juz mi sie lekarka kazala sprawdzic na izbie, ale zastanawiam sie czy ktoras z Was miala taki moze?
Podobno jak czop z krwią odpada, to poród szybciutko jest w dzień/ dwa.
 
Do góry