reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Gratulacje[emoji173]
Hej ! Chwilkę mnie tu nie bylo.
10.02 o 10.18 urodził się Michaś z wagą 2850 i 51 cm [emoji7] wiec już 3 dni tulenia [emoji3059]
Po zabiegu wszystko ok, po 6 godzinach wstalam i juz chodzilam zeby rozchodzić :) od wczoraj nie biore juz ketonalu wiec naprawdę jest ok, aczkolwiek ja mam wysoki próg bólu tez [emoji16]
 
reklama
Przed nami pierwsza noc z maleństwem. Za chwile będą 24h od porodu. Mala ssie jak smok. Zobaczymy co będzie potem.. Ja na chodzie chodz lekko zbolala. Opuchniete krocze po szyciu i szwy które ciagna. Poza tym wszystko w miarę... karmimy sie co 2.5-3 godziny.... A w miedzy czasie oglądamy ten świat bo pp co spac
 
Nawet nie wiecie jak wam zazdroszczę, że już macie maluszki przy sobie 😍 ja bym już chciała, żeby moja kruszynka zdecydowała się pojawić na świecie trochę wcześniej (na 19 mam termin z usg), w zeszłym tygodniu w czwartek na badaniu wyszło, że mam rozwarcie 2 cm, w ten czwartek już 3 cm, a główka przyparta do szyjki, a ktg żadnych skurczy nie pokazuje, od wczoraj spać nie mogę, bo miednica okropnie boli przy każdym ruchu, jakby mnie łamało conajmniej... Też się trochę boję, że będą musieli mnie nacinać, ale lekarz kazał smarować krocze olejem z wiesiołka, ponoć to zwiększa elastyczność krocza, a tym samym minimalizuje ryzyko nacinania
 
Nawet nie wiecie jak wam zazdroszczę, że już macie maluszki przy sobie 😍 ja bym już chciała, żeby moja kruszynka zdecydowała się pojawić na świecie trochę wcześniej (na 19 mam termin z usg), w zeszłym tygodniu w czwartek na badaniu wyszło, że mam rozwarcie 2 cm, w ten czwartek już 3 cm, a główka przyparta do szyjki, a ktg żadnych skurczy nie pokazuje, od wczoraj spać nie mogę, bo miednica okropnie boli przy każdym ruchu, jakby mnie łamało conajmniej... Też się trochę boję, że będą musieli mnie nacinać, ale lekarz kazał smarować krocze olejem z wiesiołka, ponoć to zwiększa elastyczność krocza, a tym samym minimalizuje ryzyko nacinania
To jak masz bole miednica to pewnie już niedługo maleństwo bedzie z Toba !!;) ja bylam nastawiona na ochronę krocza ale niestety położna stwierdzila ze tak będzie bezpieczniej bo duza jest. Wiec sie zgodziłam. Lepiej to niz popękać. Ale śmieje się ze tak zszyla jakby nie było porodu ;D
 
Dziewczyny jak u Was z karmieniem? Ja przystawiam ale nie wiem czy mala sie najada. Wydaje mi się ze tak bo nawet nie proponują dokarmiać narazie. Odbijacze maluchy po karmieniu piersią? U nas pierwsza doba po wiec uczymy się siebie
 
Dziewczyny jak u Was z karmieniem? Ja przystawiam ale nie wiem czy mala sie najada. Wydaje mi się ze tak bo nawet nie proponują dokarmiać narazie. Odbijacze maluchy po karmieniu piersią? U nas pierwsza doba po wiec uczymy się siebie
Moja nie chce za bardzo łapać, bo ma coś z wędzidełkiem. Rano herbatkę robię, żeby coś się ruszyło więcej. Mukała parę razy cyca i koniec. Karmie mm. Nie odbijam. :) także na spokojnie podchodze i będziemy dalej próbować 😊
 
Ostatnia edycja:
Moja nie chce za bardzo łapać, bo ma coś z więzadełkiem. Rano herbatkę robię, żeby coś się ruszyło więcej. Mukała parę razy cyca i koniec. Karmie mm. Nie odbijam. :) także na spokojnie podchodze i będziemy dalej próbować 😊
U nas tez krótkie wędzidełko i tu chyba jest problem. Wczoraj łapała ładnie, w nocy wogole. Dokarmiona. Dalej zobaczymy
 
Dziewczyny jak u Was z karmieniem? Ja przystawiam ale nie wiem czy mala sie najada. Wydaje mi się ze tak bo nawet nie proponują dokarmiać narazie. Odbijacze maluchy po karmieniu piersią? U nas pierwsza doba po wiec uczymy się siebie
Ja nie odbijam. Jak nie płacze tzn, ze sie najada 😀
 
reklama
Dziewczyny za mną ciezka noc. Mala strasznie marudna, lozko mega niewygodne, bol krocza i jelit. Chyba wracają na swoje miejsce ;D poranek jiz po kąpieli, karmieniu. Mala smacznie spi. Wkoncu.
 
Do góry