reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
Ooo tak sie czulam😂
 

Załączniki

  • Screenshot_20210213_204634_com.instagram.android.jpg
    Screenshot_20210213_204634_com.instagram.android.jpg
    317,8 KB · Wyświetleń: 115
@Monik93 a jak Twoja cesarka? Mam nadzieję, że wszystko dobrze i tulisz już swojego maluszka w ramionach 😍 Odezwij się jak znajdziesz siły!
Hej ! Chwilkę mnie tu nie bylo.
10.02 o 10.18 urodził się Michaś z wagą 2850 i 51 cm 😍 wiec już 3 dni tulenia 🥰
Po zabiegu wszystko ok, po 6 godzinach wstalam i juz chodzilam zeby rozchodzić :) od wczoraj nie biore juz ketonalu wiec naprawdę jest ok, aczkolwiek ja mam wysoki próg bólu tez 😁
 
Hej ! Chwilkę mnie tu nie bylo.
10.02 o 10.18 urodził się Michaś z wagą 2850 i 51 cm 😍 wiec już 3 dni tulenia 🥰
Po zabiegu wszystko ok, po 6 godzinach wstalam i juz chodzilam zeby rozchodzić :) od wczoraj nie biore juz ketonalu wiec naprawdę jest ok, aczkolwiek ja mam wysoki próg bólu tez 😁
Gratulacje Kochana !!! 😘 ale kruszynka. Rodzilas przed terminem?
 
Hej ! Chwilkę mnie tu nie bylo.
10.02 o 10.18 urodził się Michaś z wagą 2850 i 51 cm 😍 wiec już 3 dni tulenia 🥰
Po zabiegu wszystko ok, po 6 godzinach wstalam i juz chodzilam zeby rozchodzić :) od wczoraj nie biore juz ketonalu wiec naprawdę jest ok, aczkolwiek ja mam wysoki próg bólu tez 😁
Super, gratuluję! 😍
 
Hej ! Chwilkę mnie tu nie bylo.
10.02 o 10.18 urodził się Michaś z wagą 2850 i 51 cm 😍 wiec już 3 dni tulenia 🥰
Po zabiegu wszystko ok, po 6 godzinach wstalam i juz chodzilam zeby rozchodzić :) od wczoraj nie biore juz ketonalu wiec naprawdę jest ok, aczkolwiek ja mam wysoki próg bólu tez 😁
Gratulacje😍 Wszystkiego dobrego dla Waszej dwójki❤ Tulcie się, ile się da!!!😍🥰
 
reklama
Do góry