reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
Super gratulacje[emoji173]a ile miala jak sie urodzila[emoji7]
Przed nami pierwsza noc z maleństwem. Za chwile będą 24h od porodu. Mala ssie jak smok. Zobaczymy co będzie potem.. Ja na chodzie chodz lekko zbolala. Opuchniete krocze po szyciu i szwy które ciagna. Poza tym wszystko w miarę... karmimy sie co 2.5-3 godziny.... A w miedzy czasie oglądamy ten świat bo pp co spac
 
Nawet nie wiecie jak wam zazdroszczę, że już macie maluszki przy sobie 😍 ja bym już chciała, żeby moja kruszynka zdecydowała się pojawić na świecie trochę wcześniej (na 19 mam termin z usg), w zeszłym tygodniu w czwartek na badaniu wyszło, że mam rozwarcie 2 cm, w ten czwartek już 3 cm, a główka przyparta do szyjki, a ktg żadnych skurczy nie pokazuje, od wczoraj spać nie mogę, bo miednica okropnie boli przy każdym ruchu, jakby mnie łamało conajmniej... Też się trochę boję, że będą musieli mnie nacinać, ale lekarz kazał smarować krocze olejem z wiesiołka, ponoć to zwiększa elastyczność krocza, a tym samym minimalizuje ryzyko nacinania
Też mam na 19tego termin, ale z miesiączki, z USG miałam ok. tydzień wcześniej, a na ostatniej wizycie nagle się 1.03. zrobił :o rozwarcia nie miałam w środę na wizycie, nic się za bardzo nie dzieje, poza tym, że moja frustracja sięga zenitu! 🙄 Wczoraj się narobiłam jak nie wiem, brzuch twardy, ciężko było oddychać, kłucie w kroczu, ale tylko chwilę odpoczęłam i koniec "objawów"... Dzisiaj w końcu pójdę na jakiś długi spacer, schody, szorowanie podłogi... Już powoli mam dosyć, wszystko boli, brzuch coraz większy, ciężko spać, a dziecko siedzi w najlepsze :( Najgorsze, że teraz już nie mam żadnej wizyty, dopiero po terminie 24.02 wizyta i ktg. Też smaruję krocze olejem kokosowym, ale czy to coś da to się okaże 🤷
 
U mnie 9dzien karmienia[emoji4] maly w dzien co 2godziny sie budzi w nocy co 3godziny [emoji173]
Dziewczyny jak u Was z karmieniem? Ja przystawiam ale nie wiem czy mala sie najada. Wydaje mi się ze tak bo nawet nie proponują dokarmiać narazie. Odbijacze maluchy po karmieniu piersią? U nas pierwsza doba po wiec uczymy się siebie
 
reklama
Do góry