reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Ja nie wybudzam chyba ze za dlugo juz spi tez niestety u mnie malutki jest i spadl ogolnie 70 gram na wadze u poloznej startowalismy 2600 z wagi i przez 3dni 40gram przybral ale ma swoje tempo mam nadzieje ze w czwartek bedzie lepsza waga :( i 3wizyta juz bedzie u poloznej tego 18lutego...
Ja na zawołanie. Nie bede wybudzać. Niech spi sobie ile chce
 
reklama
Też mam na 19tego termin, ale z miesiączki, z USG miałam ok. tydzień wcześniej, a na ostatniej wizycie nagle się 1.03. zrobił :o rozwarcia nie miałam w środę na wizycie, nic się za bardzo nie dzieje, poza tym, że moja frustracja sięga zenitu! 🙄 Wczoraj się narobiłam jak nie wiem, brzuch twardy, ciężko było oddychać, kłucie w kroczu, ale tylko chwilę odpoczęłam i koniec "objawów"... Dzisiaj w końcu pójdę na jakiś długi spacer, schody, szorowanie podłogi... Już powoli mam dosyć, wszystko boli, brzuch coraz większy, ciężko spać, a dziecko siedzi w najlepsze :( Najgorsze, że teraz już nie mam żadnej wizyty, dopiero po terminie 24.02 wizyta i ktg. Też smaruję krocze olejem kokosowym, ale czy to coś da to się okaże 🤷
Z miesiączki mam na dziś termin, ale poza tym rozwarciem i bólem miednicy nie mam totalnie żadnych objawów, boję się, że skończy się na tym, że będą wywoływać akcje skurczową, jeśli rozwarcie dalej będzie się powiększać, a skurcze nadal się nie pojawią 😳
 
Z miesiączki mam na dziś termin, ale poza tym rozwarciem i bólem miednicy nie mam totalnie żadnych objawów, boję się, że skończy się na tym, że będą wywoływać akcje skurczową, jeśli rozwarcie dalej będzie się powiększać, a skurcze nadal się nie pojawią 😳
Ja też się tego boję :( u mnie ani rozwarcia ani nawet bólu miednicy, kompletnie nic, jedynie po seksie lekkie skurcze podbrzusza, a tak mogę robić cały dzień, spacery, zakupy, gotowanie, pranie, wciąż na stojąco i nic :( Jak Ci się rozwarcie jakimś cudem bez skurczy powiększy, to tylko się cieszyć 😁
 
Ja nie wybudzam chyba ze za dlugo juz spi tez niestety u mnie malutki jest i spadl ogolnie 70 gram na wadze u poloznej startowalismy 2600 z wagi i przez 3dni 40gram przybral ale ma swoje tempo mam nadzieje ze w czwartek bedzie lepsza waga :( i 3wizyta juz bedzie u poloznej tego 18lutego...
Moja sie urodzila 3500 a przy wypisie 3160 takze duzo spadla. Chociaz wydaje mi sie, ze 3500 nie wazyla bo duzo wod sie nalykala. U mnie jeszcze położnej nie było, ale sama wazylam to miala 2 dni temu 3300 takze cos tam rośnie.
 
Też mam na 19tego termin, ale z miesiączki, z USG miałam ok. tydzień wcześniej, a na ostatniej wizycie nagle się 1.03. zrobił :o rozwarcia nie miałam w środę na wizycie, nic się za bardzo nie dzieje, poza tym, że moja frustracja sięga zenitu! 🙄
Nie powinno się patrzeć na te "późniejsze" terminy, a tylko na ten z OM lub USG I trymestru.

Mój maluszek też nigdzie się dalej nie wybiera. Kolejny dzień i zero oznak. Ładnie jej tłumaczymy, że i tak musi wyjść, nawet jak nie chce i nawet jak ja mogłabym ja jeszcze nosić w brzuchu, i żeby się jednak zebrała dobrowolnie.
 
Nie powinno się patrzeć na te "późniejsze" terminy, a tylko na ten z OM lub USG I trymestru.

Mój maluszek też nigdzie się dalej nie wybiera. Kolejny dzień i zero oznak. Ładnie jej tłumaczymy, że i tak musi wyjść, nawet jak nie chce i nawet jak ja mogłabym ja jeszcze nosić w brzuchu, i żeby się jednak zebrała dobrowolnie.
No ja wiem, że ten termin z om jest właściwy, bo potem to już zależnie od pomiarów USG różnie wychodzi, nie mniej jakoś się nie zanosi na poród choćby w terminie 😭
 
No ja wiem, że ten termin z om jest właściwy, bo potem to już zależnie od pomiarów USG różnie wychodzi, nie mniej jakoś się nie zanosi na poród choćby w terminie 😭
U mnie już termin minął, pomimo, że z OM i USG I trymestru był zgodny (13.02), a potem to wychodził zazwyczaj wcześniejszy i nic.

Jeszcze masz trochę czasu do terminu, więc spokojnie :)
 
No tak ja troche sie stresuje bo ja sama piersia karmie nie dokramiam mm i wolniej ta waga bedzie rosła
Moja sie urodzila 3500 a przy wypisie 3160 takze duzo spadla. Chociaz wydaje mi sie, ze 3500 nie wazyla bo duzo wod sie nalykala. U mnie jeszcze położnej nie było, ale sama wazylam to miala 2 dni temu 3300 takze cos tam rośnie.
 
reklama
Do góry