reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
ziel-ona dokładnie, najlepiej po wypróżnieniu, napiciu się słodkiego i położeniu.....

Tez slyszalam, ze maluchy lubią fikać po słodkim [emoji846][emoji846] ja po złości na słodkie kompletnie nie mam ochoty i ruchów jako takich nie czuje, jedynie takie smyranie, łaskotanie. I to na pewno jest malutka, nigdy wcześniej tego nie czułam [emoji846]

@Emilia S, ja tez już kupiłam pierwszy ciuszek, za to przyszły tatuś wpadł w szał i kompletuje mi wyprawkę [emoji846][emoji846] wie co chocialam i co mi się podobało oraz co będzie potrzebne i tak coraz więcej rzeczy pojawia się w domu. W sumie to Wam powiem, ze mi to na rękę [emoji16][emoji16][emoji16] Nawet poduchę do spania w kształcie 7 mi kupił wariat.
 
reklama
@Caitlyn, super wieści [emoji846] i extra, ze masz takie wyniki. Mi niestety wyszły i bakterie w moczu i hemoglobina oraz hematokryt poniżej normy [emoji53][emoji53] w zwiazku z czym muszę się faszerować lekami. Odnośnie luteiny, mi gin kazał odstawić w 12 tygodniu, ale zostal mi jeszcze duphaston, który brałam 2 tygodnie jeszcze. Tera nie biore ani dupka ani luteiny.

@raz_dwa_trzy....[emoji7][emoji7] super, no nie??? Cudne uczucie [emoji846][emoji846]
 
Mamy wózek :) cieszę się jak dziecko chociaż nie mam bladego pojęcia jak my się z tym wszystkim do domu zabierzemy [emoji14][emoji33] i to mój piereszy zakup dla synka i pewnie jeden z ostatnich bo poza ciuchami to wszystko praktycznie mam po córkach [emoji6]
 
@karolina921 @ForgetMeeNot super uczucie! Trochę dziwne i muszę się przyzwyczaić, ale już się nie mogę doczekać następnego :)

@karolina921 no i pieknie. Wyślij zdjęcie :) mogę zapytać ile daliście? Ja teraz zastanawiam się poważnie nad Aero Tutis 2w1.

@paulina07 witamy kolejną lutową mamusię :) na kiedy masz termin?

Co tam dziewczyny porabiacie w ten sobotni wieczór?
 
@Caitlyn, super wieści [emoji846] i extra, ze masz takie wyniki. Mi niestety wyszły i bakterie w moczu i hemoglobina oraz hematokryt poniżej normy [emoji53][emoji53] w zwiazku z czym muszę się faszerować lekami. Odnośnie luteiny, mi gin kazał odstawić w 12 tygodniu, ale zostal mi jeszcze duphaston, który brałam 2 tygodnie jeszcze. Tera nie biore ani dupka ani luteiny.

@raz_dwa_trzy....[emoji7][emoji7] super, no nie??? Cudne uczucie [emoji846][emoji846]
A masz dużo poniżej normy? U mnie od samego początku ciąży wyniki anemiczne ale moja gin jeszcze stawia na sok z pokrzywy i inne naturalne specyfiki w sumie jestem zadowolona z jej podejścia bo trochę średnio wierzę w te wszystkie specyfiki ... Ale oczywiście nikogo nie krytykuję poprostu ja się dobrze czuję mogę już jeść produkty bogate w żelazo i inne potrzebne składniki i walczę w taki sposób!
 
@karolina921 @ForgetMeeNot super uczucie! Trochę dziwne i muszę się przyzwyczaić, ale już się nie mogę doczekać następnego :)

@karolina921 no i pieknie. Wyślij zdjęcie :) mogę zapytać ile daliście? Ja teraz zastanawiam się poważnie nad Aero Tutis 2w1.

@paulina07 witamy kolejną lutową mamusię :) na kiedy masz termin?

Co tam dziewczyny porabiacie w ten sobotni wieczór?
Niestety nie wyślę zdjęcia bo nie działa mi kamera w telefonie. Ale pokaże zdjęcie podglądowe.
A pewnie, że możesz spytać. Daliśmy za niego 300zł. Mają dzieci 1.5 roku i miesiąc i nie dało rady jednak z pojedyńczym wózkiem spacerować więc jak to powiedziała żeby chociaż na pieluchy ze sprzedaży tego było bo i tak zbyteczny. Ale stan naprawdę super. Drobne tylko ryski na stelażu.
i-tako-moonlight-omega-mietowy-gleboko-spacerowy.jpeg
 

Załączniki

  • i-tako-moonlight-omega-mietowy-gleboko-spacerowy.jpeg
    i-tako-moonlight-omega-mietowy-gleboko-spacerowy.jpeg
    62,6 KB · Wyświetleń: 405
Niestety nie wyślę zdjęcia bo nie działa mi kamera w telefonie. Ale pokaże zdjęcie podglądowe.
A pewnie, że możesz spytać. Daliśmy za niego 300zł. Mają dzieci 1.5 roku i miesiąc i nie dało rady jednak z pojedyńczym wózkiem spacerować więc jak to powiedziała żeby chociaż na pieluchy ze sprzedaży tego było bo i tak zbyteczny. Ale stan naprawdę super. Drobne tylko ryski na stelażu. Zobacz załącznik 891747
Ojeej, piękny :) i faktycznie cena okazyjna.
 
raz_dwa_trzy termin mam na 14.02 z USG wychodzi termin trochę później, ale pewnie i tak na początku lutego chciałabym miała cesarkę,ale zobaczymy jak z tym będzie

karolina921 wózek super, a cena rewelacyjna, ja się trochę boję już kupować wózek, ale jak ktoś by mi zaproponował tai wózeki taką cenę też bym brała
 
reklama
A masz dużo poniżej normy? U mnie od samego początku ciąży wyniki anemiczne ale moja gin jeszcze stawia na sok z pokrzywy i inne naturalne specyfiki w sumie jestem zadowolona z jej podejścia bo trochę średnio wierzę w te wszystkie specyfiki ... Ale oczywiście nikogo nie krytykuję poprostu ja się dobrze czuję mogę już jeść produkty bogate w żelazo i inne potrzebne składniki i walczę w taki sposób!

Ja pije soki z wyciskarki i raczej staram się w miarę zdrowo odżywiać, ale poleciały mu wyniki. Jakos dwa tygodnie temu nawet moja mama pytała mnie czy nie mam anemii bo jesteś przeraźliwie blada, wręcz przezroczysta jak to określiła [emoji846] kurcze, nie pamietam ale kilka punkcików poniżej normy, nie jakos drastycznie. A ten Sorbifer to żelazo na receptę.
 
Do góry