reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
Hej. Ja super wyraźnych objawów ciąży nie mam, ale te upały mnie wykańczają. Zero energii. Co przy 2,5 latku w domu jest trochę... trudne. Niby to początek ciąży, brzuch jeszcze stosunkowo mały. Ale ciężko mi. Oddycham jak stary palacz. Zrobię jakąś pierdołę a sapię jakbym tonę węgla przerzuciła... no kiepsko.
Do tego coś syn niewyraźny jest. Mam nadzieję że go nic nie rozłoży...

Mam podobnie. Ja do palaczy należałam i nigdy tak nie saplam, chyba, ze po 7 km biegu a teraz masakra po prostu.
 
reklama
Już po wizycie :) wszystko w porządku. Dzidzia wygląda na zdrowa. Ma 5,85 cm, serduszko biło 160/min, NT mamy 0,7 mm :) termin porodu pozostaje na 14.02 :) pierwszy typ płci to wg lekarki dziewczynka, a mówi, że się jej rzadko zdarza pomylić ;) także mogą być 2 dziewczyny :D a tak wygląda mały alien :D
IMG_20180801_100737.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180801_100737.jpg
    IMG_20180801_100737.jpg
    19,3 KB · Wyświetleń: 387
Już po wizycie :) wszystko w porządku. Dzidzia wygląda na zdrowa. Ma 5,85 cm, serduszko biło 160/min, NT mamy 0,7 mm :) termin porodu pozostaje na 14.02 :) pierwszy typ płci to wg lekarki dziewczynka, a mówi, że się jej rzadko zdarza pomylić ;) także mogą być 2 dziewczyny :D a tak wygląda mały alien :DZobacz załącznik 883579
Gratulacje udanej wizyty. Piękne Maleństwo. :)
 
U nas tez wszystko ok, czekam na po branie krwi do PAPPA, dzidzia bardzo ruchliwa az nie mogla pomierzyc hihi. Z usg ciaza starsza o 3 dni I termin na 4.02, dzidzia 7cm, przeziernosc 1.8 takze bardzo dobrze :-) po tym ogonku wygladalo mi na dziewczynke, ale moze tylko dlatego, ze mi sie marzy dziewczynka po dwóch chlopakach hihi
 

Załączniki

  • DSC_0208.JPG
    DSC_0208.JPG
    1 MB · Wyświetleń: 88
Kolejne pozytywne wieści [emoji4] bardzo się cieszę i gratuluję. Ja dziś z dzieciakami tylko leżę. Kolejny dzień bez wyjścia na dwór, szkoda mi dzieciaków no ale trudno. Muszą się przemęczyć. Jeszcze dwa tygodnie i mąż w końcu robi sobie urlop. Nie mogę się doczekać bo już powoli męczą mnie córki [emoji57]
 
Hej

Troszkę mnie nie było bo to albo praca albo urlop i tak leci już pół wakacji zleciało.

U mnie wizyta w piątek więc będę 14 +2 więc jestem ciekawa czy lekarz coś zobaczy. My do brzucha mówimy już Iga więc będzie zdziwienie

Cieszę się bardzo że wizyty udane i dzidzie rosną zdrowe.

Mnie upały wykanczaja tak jak lubiłam ciepło i słońce tak teraz mogłyby nie istnieć. Wrzucam foto brzuszka w odpowiednim wątku:)
 
reklama
@Justyna_maj2017 - cudowne wieści i gratuluję córeczki :) - wiesz co ostatnio więcej się chłopaków rodziła więc teraz może czas na dziewczynki co by mogły później przebierać :)

@julia2s - super że dobre wieści z wizyty :) a dla mnie to chłopczyk, ale to tylko dla mnie :)

Macie z liczne bobaski Dziewczyny ;)
 
Do góry