reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
reklama
Dopiero weszłam do domu i nie miałam jak pisać. Po wizycie musiałam jeszcze skoczyć do natariusza niestety, tak mnie urządzili dziś w pracy, ale już pisze co i jak.
Wszystko ok z maluchem, nawet bardzo ok wg lekarza [emoji846]
Dzidź ma 60,2 mm i serduszko puka 160/min [emoji846] Kość nosowa uwidoczniona, przezierność 1,5 mm i na podstawie usg o 2 dni straszy niż wg om. Jeśli chodzi o wyniki testu zintegrowanego to skorygowane ryzyko dla trisomii 21 wynosi 1:6491, dla trisomii 18. 1:15576 a dla trisomii 13 jest <1:20000
Ulżyło mi baaaaardzo i jestem przeszczęśliwa [emoji846]
Maluch cały czas się wiercił i ruszał [emoji846]
IMG_3236.JPG


@FankaKadry a jak się miewa Twoje maleństwo?

@Caitlyn, super [emoji846][emoji846] bardzo się cieszę [emoji16][emoji16] mi termin porodu zmienił się z 12 na 10.02 wiec prawie tak samo jako Ty [emoji846]
 

Załączniki

  • IMG_3236.JPG
    IMG_3236.JPG
    289,6 KB · Wyświetleń: 1 305
@ForgetMeeNot - super wiadomość ;) a dzidziuś słodki to teraz już z górki ;) a co się stało w pracy?

Tak się niefortunnie składa, ze jestem jedyna osoba z pełnomocnictwem na jedna ze spółek i nie pytając mnie o zdanie zaplanowali mi umowę akurat na godzinę mojej wizyty, a ze ta umowa musiała być zawarta dzisiaj to czekali na mnie, a ja po wizycie musiałam szybko pędzić do kancelarii.

Dziewczyny a czy któraś z Was brała Canephron. Lekarz przepisał mi dzisiaj w związku z tym, ze często w nocy zaliczam toaletę i jutro lał zrobić posiew moczu.
Plus jest taki, ze mogę odstawić luteinę i za 2 tygodnie duphaston
 
Dopiero weszłam do domu i nie miałam jak pisać. Po wizycie musiałam jeszcze skoczyć do natariusza niestety, tak mnie urządzili dziś w pracy, ale już pisze co i jak.
Wszystko ok z maluchem, nawet bardzo ok wg lekarza [emoji846]
Dzidź ma 60,2 mm i serduszko puka 160/min [emoji846] Kość nosowa uwidoczniona, przezierność 1,5 mm i na podstawie usg o 2 dni straszy niż wg om. Jeśli chodzi o wyniki testu zintegrowanego to skorygowane ryzyko dla trisomii 21 wynosi 1:6491, dla trisomii 18. 1:15576 a dla trisomii 13 jest <1:20000
Ulżyło mi baaaaardzo i jestem przeszczęśliwa [emoji846]
Maluch cały czas się wiercił i ruszał [emoji846]
Zobacz załącznik 883462

@FankaKadry a jak się miewa Twoje maleństwo?

@Caitlyn, super [emoji846][emoji846] bardzo się cieszę [emoji16][emoji16] mi termin porodu zmienił się z 12 na 10.02 wiec prawie tak samo jako Ty [emoji846]
Ale super dzidziuś! Zazdroszczę Ci,ze już masz spokój psychiczny :) Ja kochana prenatalne 9 sierpnia więc póki co czekam :) Ale dodam moj brzuszek w wątku brzuszkowym:)
 
@ForgetMeeNot super :) gratulacje. Możesz odetchnąć :)

Za mnie kciuki trzymajcie jutro o 9.20 :)

Ja dzisiaj miałam ciężki dzień. Musiałam córkę odebrać ze żłobka, bo dostała gorączki. Mam L4 na nią do końca tygodnia, a w niedziele jedziemy w góry. Lekarka zauważyła jedynie swiszczacy oddech i mamy inhalowac lekiem. Poza tym jest ok, ale teraz znów miała goraczke. Na dodatek szłam dzisiaj z nią zaraz po lekarzu do apteki i jak chowalam syrop, który kupiłam do torby to mi się stlukl. W aptece okazało się, że to był ostatni i musiałam w tym upale z małą w wózku zasuwac do innej apteki... Ehhh ciężki dzień, ale jak córka usnie to w zamrażarce czekają na mnie lody na pocieszenie :D
 
reklama
Do góry