reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
@anna26, @Katrina1993 super, że wszystko jest ok! Śliczne te wasze maluszki [emoji4]
Nas wykończy upał za to. Zemdlałam odgrzewając mężowi obiad. Potłukłam głowę i spadł mi garnek z sosem, nie wiem jak to się stało, ale miałam kupę szczęścia bo tylko trochę poparzyło mi nogę, a nie mnie całą. Narazie leżę, mąż kazał dużo pić. Zabrał dzieciaki i pojechali szukać wiatraków.
Jejku dobrze ze tylko tak się skończyło. Uważaj na siebie
 
reklama
@karolina921 szczęście w nieszczęściu, że się bardziej nie poparzyłaś, kochana odpoczywaj teraz dużo.

@ForgetMeeNot ale super wieści wizyty i piękny dzidziulek <3 Niefajnie się w Twojej pracy zachowali :/

@julia2s, @Justyna_maj2017 kciuki zaciśnięte!

I ja jednak jutro jadę ogarnąć te badania prenatalne, też z testem pappa :)

Powiem Wam dziewczyny, że tak jakoś troszkę się pusto zrobiło odkąd nie ma na forum Baffi, Irenki i Kordosi. I wierzę w to, że niedługo im się znów uda, ale tym razem już wszystko będzie dobrze.
 
Kciuki za jutrzejsze wizyty[emoji6]
Oczekująca witamy[emoji16] gratuluję i bez nerwów, damy radę

Ehh u mnie też gorąco, w domu tak samo dziś w nocy takie temp że nawet o tej godz brak orzezwienia z dworu[emoji29]

Ja bym wózka jeszcze nie kupowala, ale mamy bo dostaliśmy od kogoś, więc narazie leży schowany, nawet go dobrze nie oglądałam.

Co do mdłości ja niestety też je mam wciąż, czasem nawet gorzej ostatnio niż wcześniej, a niby już 14 tydz zaczelam
 
Dziewczyny cieszę się, że wszystkie Wasze wizyty udane [emoji4] trzymam kciuki by jutro też były same pomyślne wieści. Doczytałam was, ale sama nie wiem co komu napisać. Czuję się fatalnie, głowa ćmi, słabo mi. Ehh żegnaj cudowne samopoczucie [emoji852]️
 
Ostatnia edycja:
Dopiero weszłam do domu i nie miałam jak pisać. Po wizycie musiałam jeszcze skoczyć do natariusza niestety, tak mnie urządzili dziś w pracy, ale już pisze co i jak.
Wszystko ok z maluchem, nawet bardzo ok wg lekarza [emoji846]
Dzidź ma 60,2 mm i serduszko puka 160/min [emoji846] Kość nosowa uwidoczniona, przezierność 1,5 mm i na podstawie usg o 2 dni straszy niż wg om. Jeśli chodzi o wyniki testu zintegrowanego to skorygowane ryzyko dla trisomii 21 wynosi 1:6491, dla trisomii 18. 1:15576 a dla trisomii 13 jest <1:20000
Ulżyło mi baaaaardzo i jestem przeszczęśliwa [emoji846]
Maluch cały czas się wiercił i ruszał [emoji846]
Zobacz załącznik 883462

@FankaKadry a jak się miewa Twoje maleństwo?

@Caitlyn, super [emoji846][emoji846] bardzo się cieszę [emoji16][emoji16] mi termin porodu zmienił się z 12 na 10.02 wiec prawie tak samo jako Ty [emoji846]
Piękne dzieciątko :) Podpytałaś o płeć maluszka ?

3mam kciuki za dzisiejsze wizyty;)

Ja wczoraj o 21 padłam jak kawka, 8-)
 
Piękne dzieciątko [emoji4] Podpytałaś o płeć maluszka ?

3mam kciuki za dzisiejsze wizyty[emoji6]

Ja wczoraj o 21 padłam jak kawka, 8-)

Jeśli chodzi o wczoraj to zbyt wcześnie, ale pytałam kiedy będzie widać [emoji846] i lekarz powiedział, ze czasem już w 15 tyg można zobaczyć, a kolejna wizytę mam 21.08, za 3 tyg., więc będę w 15 tyg. Może coś zobaczę. [emoji846]
Muszę dzisiaj zrobic jeszcze posiew moczu i w poniedziałek na chwile do gina zajrzeć.

@karolina921 może to hormony Ci na końcówce 3 trymestru szaleją, plus ta pogoda. Odpoczywaj, najlepiej lez plackiem jak Ci się uda

Kciuki zaciśnięte za dzisiejsze wizyty. [emoji846] czekamy na same dobre wieści [emoji846]
 
Hejka Kobitki,
na wstepie pragne pogratulowac wczorajszych wizyt :) @ForgetMeeNot - bdb wyniki :) Dobrze, ze juz za Toba co? ;) Baaardzo sie ciesze z wynikow i uroczego Malenstwa! :)

Powodzonka dzis! Niektore z Was zaraz wchodza ;) Kciuki zscisniete! :)
 
Dziewczyny, ja tak na szybko. Na badaniu pappa nie muszę być na czczo, nie?

Nie, nie musisz. Nie ma to zupełnie znaczenia [emoji846]
@Megi86, dziękuje [emoji846] ojjj ulżyło i to baaaardzo. Naprawdę [emoji846], tym bardziej, ze mam 34 lata już skończone wiec jestem jednym krokiem za graniczna linia ryzyka z uwagi na wiek [emoji846]
 
reklama
Hej. Ja super wyraźnych objawów ciąży nie mam, ale te upały mnie wykańczają. Zero energii. Co przy 2,5 latku w domu jest trochę... trudne. Niby to początek ciąży, brzuch jeszcze stosunkowo mały. Ale ciężko mi. Oddycham jak stary palacz. Zrobię jakąś pierdołę a sapię jakbym tonę węgla przerzuciła... no kiepsko.
Do tego coś syn niewyraźny jest. Mam nadzieję że go nic nie rozłoży...
 
Do góry