reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
reklama
Ewela, Raz_dwa_trzy, Karola - buziole Dziewczynki :)

Ewela - ciesze sie, ze jestes juz spokojna (bynajmniej troche bardziej) - z pewnoscia wszystko db sprawdzil :) Bedzie tym razem cudownie! :) My jutro mamy wizyte o 12:20 :)
Ps. A USG mialas przez powloki brzuszne czy transwaginalne? I lekarz mial FMF? :)


Raz_dwa_trzy: Kochana zlecialo "raz dwa" hehe :) Niedlugo Ty tez bedziesz miala! :*
Witam. Usg miałam przez powłoki brzuszne ale lekarz mówił,że jeśli będzie słabo widać to zrobimy transwaginalne. Było wszystko super widać przez brzuch więc nie było potrzeby zmieniać. A czy lekarz ma fmf to trudno mi było sprawdzić ,weszłam na stronę z mapą i wybrałam Polskę i tam były nazwiska lekarzy (czy to to?) Niestety mojego lekarza w spisie nie było. Ale to doświadczony lekarz,chodzę do niego od prawie 20 lat,prowadzil moje 3 poprzednie ciaze ,był ordynatorem i pracuje w szpitalu gdzie chce rodzić. Pacjentek ma multum(mimo że przyjmuje tylko prywatnie i 150zl wizyta) a kolejka do niego miesięczną więc myślę,że mogę być spokojna. Tłumaczył mi ,że znaczna większość dzieci z odpowiednim NT rodzi się zdrowa a są dzieci z NT nawet 6 (norma do 3) i też rodzą się zdrowe,ale większość z powiększonym NT niestety jest chora. U nas NT wynosiło 1.55 . A jeszcze a propo PAPY to podejrzalam styczniowki i u nich dużo stresu ten test wywołuje bo wyszły złe wyniki i teraz się dziewczyny pocieszają,że to tylko statystyki itd.Wiec nie wiem czy warto go robić bo np. z moim wiekiem i urodzeniem dziecka z ZE to odrazu miałabym pewnie zwiększone ryzyko itd. Ale oczywiście chodzi mi o moją sytuację,każda z Was ma prawo wyboru i ja wcale nie chce nikogo odwodzić od wykonywania jakichkolwiek badań, wręcz przeciwnie. No to Megi o 12.20 robię sobie kawkę i trzymam mocno kciuki:)Powodzenia
 
Hej żyje ale powiem Ci kochana że to 10 Tc a mi się od dwóch dni mdłości nasilily zamiast odpuszczac. Niby od niczego mnie nie odrzucilo ale czy jestem najedzona czy głodna mdli mnie tak samo. Są chwile że aż włosy mi na głowie się jerza tak mnie zemdli a jeszcze w pracy muszę być.. Jeszcze dziś i jutro i 2 tygodnie urlopu Nareszcie. No i mąż przylatuje w sobotę nie widzieliśmy się 2 miesiące więc tęsknię strasznie I smutno mi że cała ciąże przeżyje sama ze starsza Córcia. Bo za chwilę znów poleci... Wrrrr
Mi też zaczęły się jakoś 8tc i nie chcą odpuścić [emoji19]Jestem teraz w 12t 2 d
 
@Justyna_maj2017 ja tez tak mam, objawy przechodza I wracaja :) mam nadzieje, ze z pecherzem wszystko ok

@wiola1198 o masz a mi niby odeszly na 3 dni a dzis znow sie czuje tak ble...A Ty masz jeszcze ciezej, bo nie masz do kogo narzekac biedactwo :( maz na pewno humor poprawi :)

@Juti777 kciuki mocno zacisniete, super, ze zobaczysz Fasole

Dziewczyny, a moja Barbara to juz przeszla sama siebie...leży rozwalona z glowa w misce z jedzeniem...
W sumie tak I ja wygladalam 2tyg temu ;p
20180719_091529~2.jpg
 

Załączniki

  • 20180719_091529~2.jpg
    20180719_091529~2.jpg
    47,1 KB · Wyświetleń: 218
Hej [emoji5]
Ja już po pobraniu krwi na badania. Wynik w ciągu 10dni. Ale lekarka powiedziała, że do końca przyszłego tygodnia powinien być. Także proszę was mocno o kciuki. Miałam dziś szybkie usg malucha i wszystko super wiek ciąży to 9t6d. Serduszko 171 uderzeń na minutę.
Trzymam kciuki za wszystkie dziś wizytujące [emoji110][emoji4][emoji110]
 
Hej [emoji5]
Ja już po pobraniu krwi na badania. Wynik w ciągu 10dni. Ale lekarka powiedziała, że do końca przyszłego tygodnia powinien być. Także proszę was mocno o kciuki. Miałam dziś szybkie usg malucha i wszystko super wiek ciąży to 9t6d. Serduszko 171 uderzeń na minutę.
Trzymam kciuki za wszystkie dziś wizytujące [emoji110][emoji4][emoji110]
Super!! A zmierzyla malucha?
 
No chyba tak, ale ja nie wiem ile ma cm nic o tym nie mówiła. Powiedziała tylko, że wiek ciąży odpowiedni do przeprowadzenia badania i jest właśnie 9t6d i że serduszko bije tyle i tyle [emoji846]
A ja pytam tylko dlatego, ze moja FASOLA w 9tyg 5d miala 35mm odpowiadajace 10t 5d... ;) chcialam porownac wielkoludy :)
Ciesze sie bardzo, ze moglas podejrzec I ze wszystko jest ok :)
 
reklama
A ja pytam tylko dlatego, ze moja FASOLA w 9tyg 5d miala 35mm odpowiadajace 10t 5d... ;) chcialam porownac wielkoludy :)
Ciesze sie bardzo, ze moglas podejrzec I ze wszystko jest ok :)
Ja to swojego nawet dobrze na monitorze nie widziałam. No ale wizytę miałam w cenie tego badania i w sumie niczego innego się nie spodziewałam [emoji23] jak nie zapłaci się dodatkowo to się nie ogląda bo robią jedynie tyle co muszą [emoji6][emoji6]
 
Do góry