reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Drodzy. Dzisiaj (13.10) około godziny 18:30 przez 30 min. nie będzie dostępu do forum. Związane jest to z pracami technicznymi.

reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
Laseczki jak macie jakąkolwiek infekcje intymną to przede wszystkim lactovaginal dopochwowo na noc przez min 3 dni, po antybiotyku min 7 dni. Jak robicie taka kurację to macie na długo długo ochrone.

Kurcze a ja już biore drugie opakowanie lactovaginalu, w międzyczasie Pimafucin na receptę od gina, teraz tez codziennie lactovaginal i czuje i widzę, ze znowu mi się zaczyna. A to przez ta luteinę [emoji853][emoji853][emoji853] nigdy skłonności do tego nie miałam i nie doświadczałam tej wątpliwej przyjemności
 
reklama
Uff dziewczyny ja już po wizycie :) zarodek urósł z 3 mm do 6,3 mm. Serduszko wali szybciutko:) jest to 6t3d a wg terminu okresu 7t3d. Więc wiedziałam,że mamy male opóźnienie. Termin na 25.02 wiec ciekawe czy bede lutowka czy moze marcowka :D Mam z 10 badań do zrobienia, dupka dalej brać. Wizyta za 3 tygodnie ( nie wiem jak wytrzymam tyleee ).


IrenkA sprawdzałam na poprzednich usg i jak mój pechrzyk miał dokładnie 5,3 mm to tam ledwo się coś pokazywalo, ze lekarka wpisała,ze "jest coś co może być zarodkiem ale wcale nie musi". I po kilku dniach wyskoczył ;)
 
Dziękuję dziewczyny, jesteście niezawodne :) Wszystkie wyżej wymienione preparaty/leki mogę brać bez konsultacji z lekarzem? Do niego dopiero mam ja środę i pewnie sam by mi coś przepisał, ale wolę aż tyle czasu nie czekać i sama się trochę podkurować.

Fanka Kadry no i super :) Sama mam nadzieję, tym razem, że mi się rządź nie będzie śpieszyć i wytrzyma do 1 marca ;D Albo pośpieszy się na 14 luty, takie dwie fajne daty :)
 
Uff dziewczyny ja już po wizycie :) zarodek urósł z 3 mm do 6,3 mm. Serduszko wali szybciutko:) jest to 6t3d a wg terminu okresu 7t3d. Więc wiedziałam,że mamy male opóźnienie. Termin na 25.02 wiec ciekawe czy bede lutowka czy moze marcowka :D Mam z 10 badań do zrobienia, dupka dalej brać. Wizyta za 3 tygodnie ( nie wiem jak wytrzymam tyleee ).


IrenkA sprawdzałam na poprzednich usg i jak mój pechrzyk miał dokładnie 5,3 mm to tam ledwo się coś pokazywalo, ze lekarka wpisała,ze "jest coś co może być zarodkiem ale wcale nie musi". I po kilku dniach wyskoczył ;)

Jak ja lubię takie wiadomości [emoji846][emoji846][emoji1348][emoji1348][emoji1348] super [emoji846] ja tez dostałam pakiecik do zrobienia, w sumie 350 zł mnie to kosztowało: morfologia, mocz, HIV, kiła, żółtaczka typy b i C, toxoplwzmoza, cytomegalia, grupa krwi, glukoza. Taki standard ciążowy chyba. Ja jeszcze 5 dni do wizyty...
 
Dziękuję dziewczyny, jesteście niezawodne :) Wszystkie wyżej wymienione preparaty/leki mogę brać bez konsultacji z lekarzem? Do niego dopiero mam ja środę i pewnie sam by mi coś przepisał, ale wolę aż tyle czasu nie czekać i sama się trochę podkurować.

Fanka Kadry no i super :) Sama mam nadzieję, tym razem, że mi się rządź nie będzie śpieszyć i wytrzyma do 1 marca ;D Albo pośpieszy się na 14 luty, takie dwie fajne daty :)

Ten Pimafucin to na receptę jest niestety i z tego co czytałam to bezpieczny w ciąży. Silniejszy lek ale skuteczny
 
Niestety lutka daje skłonności do infekcji, ale sam pimafucin mocno może podrażnić i dawać efekt stanu zapalnego nawet kilka dni po zaprzestaniu kuracji.
 
Uff dziewczyny ja już po wizycie :) zarodek urósł z 3 mm do 6,3 mm. Serduszko wali szybciutko:) jest to 6t3d a wg terminu okresu 7t3d. Więc wiedziałam,że mamy male opóźnienie. Termin na 25.02 wiec ciekawe czy bede lutowka czy moze marcowka :D Mam z 10 badań do zrobienia, dupka dalej brać. Wizyta za 3 tygodnie ( nie wiem jak wytrzymam tyleee ).


IrenkA sprawdzałam na poprzednich usg i jak mój pechrzyk miał dokładnie 5,3 mm to tam ledwo się coś pokazywalo, ze lekarka wpisała,ze "jest coś co może być zarodkiem ale wcale nie musi". I po kilku dniach wyskoczył ;)
Oj mega się cieszę , niech rośnie szkrabik
 
Niestety lutka daje skłonności do infekcji, ale sam pimafucin mocno może podrażnić i dawać efekt stanu zapalnego nawet kilka dni po zaprzestaniu kuracji.

Mi pomógł i to po pierwszej tabletce widziałam i czułam różnice, teraz zaczyna mi chyba wracac to dziadostwo [emoji51][emoji51]
A wiecie może do kiedy ta luteinę trzeba brać? Jak cała ciąże to chyba się załamie
 
reklama
Uff dziewczyny ja już po wizycie :) zarodek urósł z 3 mm do 6,3 mm. Serduszko wali szybciutko:) jest to 6t3d a wg terminu okresu 7t3d. Więc wiedziałam,że mamy male opóźnienie. Termin na 25.02 wiec ciekawe czy bede lutowka czy moze marcowka :D Mam z 10 badań do zrobienia, dupka dalej brać. Wizyta za 3 tygodnie ( nie wiem jak wytrzymam tyleee ).


IrenkA sprawdzałam na poprzednich usg i jak mój pechrzyk miał dokładnie 5,3 mm to tam ledwo się coś pokazywalo, ze lekarka wpisała,ze "jest coś co może być zarodkiem ale wcale nie musi". I po kilku dniach wyskoczył ;)
Tak bardzo pragne tego dziecka, nie wyobrażam sobie zeby było zle :( dziewczyny módlcie się za mnie i za moja fasolkę, by się ujawniła. Prosze ;( ✊✊
 
Do góry