reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
@raz_dwa_trzy dziekuje, ze mnie uspokoilas...jak poloznej wspominalam I dzis lekarzowi to twierdzili, ze zupelnie normalne

@Caitlyn na pewno sie miesci, to ze dokladnie w 6tyg juz pulsowalo to I tak super! A mowia, ze druga ciaza jest juz spokojniejsza I szybciej leci...ja jestem wyjatkiem od tej "reguly" ;)
Miało być,jak nie *plamisz
Ah ten słownik [emoji28]
 
reklama
KasiaKaty hihi ja mam to samo. Pierwsza ciąża była idealna i niby wszystko już wiem i lata swoje mam a zachowuje się jak nastka fajnie że jest ta grupa i można się wzajemnie wspierać tudzież wyjaśniać watpliwosci
 
Sprawdziłam teraz dokładnie na usg, tętno 108 także tragedii raczej nie ma :)

No to ksiazkowo :)

A ja przesylam zdjecie mojej Barbary z jej piąteczką :) tak dla odstresowania :)
20180626_182042.jpg


A wlasnie.. .piątka piątką, ale nie mamy tu jeszcze na Lutówkach 2019 zadnych blizniakow...ciekawe na kogo padnie :)
 

Załączniki

  • 20180626_182042.jpg
    20180626_182042.jpg
    51,7 KB · Wyświetleń: 248
I u mnie tez Domcio czeka na braciszka....ja sie wstydze sama przed soba :( moja druga ciaza, bezproblemowa pierwsza, zaszlam od razu, wyniki swietne, nie pale, nie pije, uwazam na siebie, zero plamien, serduszko bilo w 6 tyg a ja sie Nadal martwie...eh ciezko życ z nerwica a co dopiero w ciazy chodzic ;)

Kto dzis jeszcze wizytuje? Zameldowaly sie juz wszystkie?

Baffi udalo Ci sie dotrzec dzis do lekarza?

Dziewczyny a slyszala ktoras cos od @Mixie?
Niestety z lekarzami u nas kiepsko jest co prawda 4 ale jedem przyjmuje prywatnie jeden to ukrainiec jest jakis nowy o ktorym nic nie wiem ale raz u niego bylam po operacji zeby sie dowiedziec kiedy moge sie zaczac starac o dziecko a on do mnie ze mam juz o tym zapomniec no i ten moj wiec kiepsko w dodatku przyjmuja w jednym gabinecie wiec sprzet ten sam
 
Niestety z lekarzami u nas kiepsko jest co prawda 4 ale jedem przyjmuje prywatnie jeden to ukrainiec jest jakis nowy o ktorym nic nie wiem ale raz u niego bylam po operacji zeby sie dowiedziec kiedy moge sie zaczac starac o dziecko a on do mnie ze mam juz o tym zapomniec no i ten moj wiec kiepsko w dodatku przyjmuja w jednym gabinecie wiec sprzet ten sam
Czyli czekamy, a jak sie czujesz?
 
Ja w pierwszej ciąży miałam takie bóle brzucha jak przed miesiączka. Lekarz mówił mi wtedy, że jest to spowodowane rozciąganie się macicy i żeby się tym nie martwić. Minęły dość szybko, nie pamiętam już teraz dokładnie w którym tyg ciąży
 
reklama
Hejka,ja też mam kłucia przy jajnikach podobno są ok jeśli nie ma krwawień.gratulacje fasolki i odzywaj się ja po wizycie i szczerze nie wiem co myśleć. Ciąża wczesna 4/ 5 tydz. Pęcherzyk widoczny,trzy dni temu 2mm a dziś ponad 7mm. Nic więcej nie widać,wzrost bety prawidlowy. Pojawił się płyn w brzuchu...mógł pęknąć pęcherzyk...
Dziękuję Ci za odpowiedź :) U Ciebie młodziutka ciaża jeszcze więc trzymam kciuki za babelka i dalszy dobry rozwój. Kiedy kolejna wizyta?
 
Do góry