reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
reklama
Halo halo kobity! :)
Beta z soboty 1467,90 a z dziś 5871,40
Podpowie któraś czy dobrze przyrasta?
Albo podrzuccie jakiś kalkulator :)
 
Dziewczyny, u mne od dwóch dni mdłości i jadłowstręt;( nic nie moge przełknac. Jem dosłownie odrobinke na siłe...tragedia. Jutro ide pierwszy raz do lekarza, bedzie 6 tc plus 4 dni.
 
Dziewczyny, u mne od dwóch dni mdłości i jadłowstręt;( nic nie moge przełknac. Jem dosłownie odrobinke na siłe...tragedia. Jutro ide pierwszy raz do lekarza, bedzie 6 tc plus 4 dni.

Biedna :* mnie tez mdli ale tylko rano później jest ok. Od kiedy mam zwiększony eutyrox to nie spie nawet w dzień ;)
 
Mnie z rana lekko mdli, ale jem na siłę bo i tak startuje z wagą 45 kg , więc wiem,że lekarz mi nagada jak za tydzień pójdę ... Trochę się boje, że mało, że dzidzia się nie pomieści:(

Dzisiaj cały dzień chce mi się pić. Wypiłam już chyba 3 l wody , ciągle tylko pije :D
 
Mnie z rana lekko mdli, ale jem na siłę bo i tak startuje z wagą 45 kg , więc wiem,że lekarz mi nagada jak za tydzień pójdę ... Trochę się boje, że mało, że dzidzia się nie pomieści:(

Dzisiaj cały dzień chce mi się pić. Wypiłam już chyba 3 l wody , ciągle tylko pije :D

Bardzo dobrze ze tyle pijesz ja tez ogólnie więcej pije niż przed ciąża bo mam taka potrzebę ;) jem tonami owoce i warzywa wszelkiego rodzaju fasola kalafior bob czereśnia arbuz nektarynki. Mam odrzut do miesa musi mnie naprawdę najść żeby zjeść kotleta ;)
 
reklama
Do góry