reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
reklama
Hej ja po wizycie na nfz i to jest jakas porazka ...
Powiedział tylko ze ciaza pojedyncza ze wszystko ok , nawet serduszka nie sprawdzał a to juz 7 t5 d i jak byłam tydzien temu prywatnie to biło.
dostałam tylko badanie na mocz morfologie tsh i gluzkoze a gdzie toksoplazmoza itp ? Miał ktos tak na wizycie ze tylko takie badania ?
Mam nadzieję ,że to nie jest Twój lekarz prowadzący? Myślę,że powinien być bardziej "ludzki", z tego co piszesz to potraktował Cię jak przypadek do przerobienia i do domu. Ale jeśli nie skomentował negatywnie to znaczy ,że serduszko bije, taki plus :)
 
Witamy Lilii, napisz coś o.sobie :)

Malwina, ja byłam 6+1 (wg usg 5+2) i wtedy właśnie dostałam tylko te cztery badania do wykonania. Jutro wg OM będzie 8+1 wiec zobaczymy czy dostanę skierowanie na kolejne badania
 
Nie wiem czy wcześniej się przewijało dla ciekawostki wysyłam wam zdjęcie jak we wczesnej ciazy można poznać płeć dziecka wazne by usg było pomiędzy 6 a 9 tyg ciazy teoria wg ramziego 97% skuteczności. Sprawdzała u urodzonych dzieciaków jak i u dziewczyn które znają płeć i się sprawdziło chwalić się jaka płeć wam wychodzi ;).
IMG_0832.JPG
 

Załączniki

  • IMG_0832.JPG
    IMG_0832.JPG
    273,8 KB · Wyświetleń: 1 192
Hej kobietki. U mnie ciąża niespodzianka:) w domu 8 letni i 5,5 letni synuś oraz wyczekana córunia. Obecnie jestem w 4 ciąży, 7 tydzień 2 dni dzień. USG miałam 15 czerwca, serduszko pukało 127/ min.

Sciskam
 
Nie wiem czy wcześniej się przewijało dla ciekawostki wysyłam wam zdjęcie jak we wczesnej ciazy można poznać płeć dziecka wazne by usg było pomiędzy 6 a 9 tyg ciazy teoria wg ramziego 97% skuteczności. Sprawdzała u urodzonych dzieciaków jak i u dziewczyn które znają płeć i się sprawdziło chwalić się jaka płeć wam wychodzi ;). Zobacz załącznik 869167
Sprawdziło ci się?? :)
 
reklama
Dziewczyny ja już odebrałam wyniki. Morfologia ok, glukoza ok, beta 2297 :) to myślę,ze jutro na wizycie zobaczę już troszkę mojej dzidzi? :)
 
Do góry