reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
reklama
Według kalkulatora haczewski moje dziecko ma 4 tygodnie i 2 dni
A od okresu 6 tygodni, tj. 42 dni.
Oby się utrzymało.
Kiedy będzie wogole coś widać na USG?
 
Ja tez już po wizycie. Jest zarodek. Maleństwo ma 4,93 mm i serduszko bije mu z szybkością 120 u/min [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️ wiek ciąży 6t0d,
Dzisiaj doktor założył ni kartę ciąży i dostałam listę badań do zrobienia. [emoji846]

Niestety po tej luteinie zrobiła mi się delikatna infekcja i dostałam jeszcze Pimafucin.
 
Ja tez już po wizycie. Jest zarodek. Maleństwo ma 4,93 mm i serduszko bije mu z szybkością 120 u/min [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️
Dzisiaj doktor założył ni kartę ciąży i dostałam listę badań do zrobienia. [emoji846]

Niestety po tej luteinie zrobiła mi się delikatna infekcja i dostałam jeszcze Pimafucin.
Czekałam na ta wiadomość!!! Cudownie [emoji7] [emoji173] który tydzień i jaki termin wg USG?
 
reklama
Do góry