reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
Ja Wam jeszcze dorzucę info, bo sama mam skłonności do infekcji i bronie się jak mogę i kiedyś jedna gin poleciła mi żel do higieny intymnej Pliva Fem F , ja zamawiam na necie, jest przeciwgrzybiczy, przeznaczony typowo dla kobiet w ciąży :) może którejś się przyda
OOO extra :) dzięki. Już sobie zapisuję nazwę
U mnie beta z soboty 1467.90 przy 40 dniu cyklu. Jeszcze jutro idę drugi raz i zobaczymy jak przyrasta.
Mam nadzieję że mi ten duphaston pomoże i utrzyma malenstwo
Najważniejszy jest przyros, sama wartość jest kwestią indywidualną. Też jestem na duphastonie i luteinie, tyle, że niestety należę akurat do grona tych, co cierpią na infekcję podczas jej stosowania :)
Będzie dobrze, a jaką dawkę dupka bierzesz?

Odebrałam betę wynik 3840 [emoji3] a w niedziele było 784 . Ale na wizytę jednak pójdę bo ten śluz jest ciągle podbarwiony. Jak się okaże, że to jednak po stosunku to najwyżej będę biedniejsza o 150zł.
WOW , jaki przyrost. :) ja też bym poszła... zresztą byłam dzisiaj tydzień wcześniej niż zaplanowana i przynajmniej się uspokoiłam...

No i wspaniałe wieści!! ❤
Forget, 6+0 z usg rozumiem, a z OM? Pytam dla porównania ;)
W ogóle zauwazylyscie że co lekarz i inny aparat usg to inne wyliczenia?
U mnie np wg usg 6+0 było a dzidzia miala 2,5 mm. Ciekawe to...
Kurcze, no właśnie z tych emocji to nie wiem.... podczas badania gin mówil, że 6 tygodniowa ciąża, wg OM 6t0d - czyli to chyba 7 tydzien się zaczął, tak mi ovufrien pokazuje, ale jak wpisuje wartość CRL 4,93 mm to na tych ich wykresach dziecka patrząc na wiek ciąży to wartość jest w górnej granicy normy... na zdjęciu z usg jest też wartość GA- 6w1d 77% - GA to chyba wiem ciaży wg OM ale nie wiem co znaczy 77%....
 
reklama
OOO extra :) dzięki. Już sobie zapisuję nazwę

Najważniejszy jest przyros, sama wartość jest kwestią indywidualną. Też jestem na duphastonie i luteinie, tyle, że niestety należę akurat do grona tych, co cierpią na infekcję podczas jej stosowania :)
Będzie dobrze, a jaką dawkę dupka bierzesz?


WOW , jaki przyrost. :) ja też bym poszła... zresztą byłam dzisiaj tydzień wcześniej niż zaplanowana i przynajmniej się uspokoiłam...


Kurcze, no właśnie z tych emocji to nie wiem.... podczas badania gin mówil, że 6 tygodniowa ciąża, wg OM 6t0d - czyli to chyba 7 tydzien się zaczął, tak mi ovufrien pokazuje, ale jak wpisuje wartość CRL 4,93 mm to na tych ich wykresach dziecka patrząc na wiek ciąży to wartość jest w górnej granicy normy... na zdjęciu z usg jest też wartość GA- 6w1d 77% - GA to chyba wiem ciaży wg OM ale nie wiem co znaczy 77%....
Mówiła zeby brać 2x dziennie po tabletce a ty ile bierzesz ?
 
Gratuluję udanych wizyt :* wiedziałam że będzie dobrze dziewczynki :)

Gabrysia95 A nie masz dostępu do jakiegoś innego lekarza? Ja w pierwszej ciąży jak plamiłam to przyjął mnie całkiem inny ginekolog , przeszukałam cały Internet i dzwoniłam do każdego aż wkońcu trafiłam na takiego że kazał od razu przyjechać :)
 
Po prostu się wystraszylam i wzięłam telefon w ręce i powiedziałam jak sprawa wyglada
I nie przyjmie Cie? ja swojemu napisałam w niedzilę sms.. oddzwonił od razu, wypytał jak to wygląda, kazał w poniedziałk zrobić badania, przede wszytskim progesteron i betę, do tego tsh i przyjął mnie dziso 13.40,, gdzie wizyty zaczyna o 14.
 
reklama
Gratuluję udanych wizyt :* wiedziałam że będzie dobrze dziewczynki :)

Gabrysia95 A nie masz dostępu do jakiegoś innego lekarza? Ja w pierwszej ciąży jak plamiłam to przyjął mnie całkiem inny ginekolog , przeszukałam cały Internet i dzwoniłam do każdego aż wkońcu trafiłam na takiego że kazał od razu przyjechać :)
Do jednego dzwoniłam to koobieto.. połowa lipca. Drugi prywatnie następny piątek a na nfz następny czwartek. Więc że wszystkiego wybralam czwartek
 
Do góry