reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
reklama
Emilia S- powodzenia na badaniu, będzie dobrze! Dzidziuś sobie zdrowo w twoim brzuszku rośnie :)

ForgetMeeNot- jak u Ciebie, kiedy masz wizytę?

Strasznie mi przykro dla tych co muszą się martwić o reakcję rodziny na ciążę :( smutne to...

My obecnie mieszkamy na wynajmowanym ale cały czas szukamy coś dla siebie... U nas pytanie jest takie czy zostać w Niemczech czy wrócić do Polski. Dobrze nam tu jest ale tęsknię za resztą rodziny i w ogóle za Polską... co chwilę stawiamy sobie ultimatum jeszczę 5 lat i wracamy ale z 5 lat zrobiło się prawie 10... teraz jest i dziecko będzie drugie... mam nadzieję że uda nam się dokonać słusznego wyboru.
Ninka 86 gdzie jesteście w Niemczech no mu też mieszkamy?
 
Trzymam mocno za Ciebie kciuki. Będą same dobre wieści [emoji8] ja dziś jak pójdę na wizytę to lekarz i tak pewnie nic nie zobaczy bo to 4t5d. Beta w niedzielę była 784 dziś pewnie będzie w granicach 1600-1700 wiec może co najwyżej pęcherzyk. Ale pewnie da mi leki na podtrzymanie. Ja mam złe doświadczenia z takim śluzem bo rok temu to się dobrze nie skończyło, a podobnie zaczęło. Więc trochę już mi się panika załączyła [emoji53]
A jaki termin wychodzi Ci wg kalkulatorow?
 
Trzymam mocno za Ciebie kciuki. Będą same dobre wieści [emoji8] ja dziś jak pójdę na wizytę to lekarz i tak pewnie nic nie zobaczy bo to 4t5d. Beta w niedzielę była 784 dziś pewnie będzie w granicach 1600-1700 wiec może co najwyżej pęcherzyk. Ale pewnie da mi leki na podtrzymanie. Ja mam złe doświadczenia z takim śluzem bo rok temu to się dobrze nie skończyło, a podobnie zaczęło. Więc trochę już mi się panika załączyła [emoji53]
Ja przed pracą zadzwoniłam do doktorki , tak prosto z mostu. Powiedziałam o co chodzi. Kazała jechać do apteki wziąć duphaston a najwyżej receptę doniosę.
 
A jaki termin wychodzi Ci wg kalkulatorow?
Według kalkulatora haczewski dziecko wychodzi 21.02. Ostatnią @ miałam 17.05 cykle 28-29dniowe. Ale już inne kalkulatory pokazują mi między 25-26.02. Z tym, ze ja wiem kiedy w tym cyklu była owulacja bo już w 9dc. I ciąża powinna być starsza niż wylicza aplikacja.
 
Ja wam powiem dziewczyny że w poprzedniej ciąży przy plamieniu czy nawet dziwnym bólu brzucha dzwoniłam do lekarza a on mnie w ten sam dzień przyjmował. On zawszę mi mówił że lepiej więcej razy niż o raz za mało... tego się też trzymałam.
 
Ja wam powiem dziewczyny że w poprzedniej ciąży przy plamieniu czy nawet dziwnym bólu brzucha dzwoniłam do lekarza a on mnie w ten sam dzień przyjmował. On zawszę mi mówił że lepiej więcej razy niż o raz za mało... tego się też trzymałam.
Ja najchętniej bym już poszła do lekarza sprawdzić to no ale nie mam jak bo pracuje ten tydzień drugie zmiany . Niestety nic nie poradzę.
W poradni K termin na wizytę następny czwartek choć mówiłam że mam plamienia i jestem we wczesnej ciąży...
Prywatnie- dzień później. No cóż zrobić.
Dzwonilam do doktorki -a duphaston 2x dziennie.
 
Ja wam powiem dziewczyny że w poprzedniej ciąży przy plamieniu czy nawet dziwnym bólu brzucha dzwoniłam do lekarza a on mnie w ten sam dzień przyjmował. On zawszę mi mówił że lepiej więcej razy niż o raz za mało... tego się też trzymałam.
A jak narazie plamienie ustało. Może to faktycznie tylko chwilowe albo z zagnieżdżenia.. albo jakas infekcja?
już sama nie wiem. Martwię się ale nie mam wpływu na przyspieszenie wizyty.
 
reklama
A jak narazie plamienie ustało. Może to faktycznie tylko chwilowe albo z zagnieżdżenia.. albo jakas infekcja?
już sama nie wiem. Martwię się ale nie mam wpływu na przyspieszenie wizyty.
Gabrysia zagniezdzenie jest po owulacji po nim wydziela się hormon ciążowy więc skoro jesteś w ciąży to juz po zagnieżdżeniu.
 
Do góry