reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
Mamy starszego rodzeństwa, informowałyście już swoje dzieciaczki o ciąży? Mój Mikołaj ma 20 miesięcy i obawiam się, że po pierwsze i tak nie będzie rozumieć o co chodzi, a po drugie będzie baaaardzo zazdrosny, jak na razie to tylko mama i mama i jak mama z tatą dadzą sobie buzi to musi wejść między nas i zacząć mnie całować, także ten ; )
Mój ma dopiero 14 miesięcy jak się dzidzia urodzi będzie miał niecałe 2 latka więc myślę że jak już będę miała pokaźny brzuszek to będę mu tłumaczyła że tam jest dzidzia i że będzie starszym braciszkiem choć niewiele z tego zrozumie... myślę że z czasem zrozumie :)
 
reklama
Rozumiem ze wyniki będą dziś? A dziś miałaś słabsze plamienie niż wczoraj? I w jakich dawkach bierzesz leki i kiedy?

Plamienie wyglada na chwile obecna dokładnie tak samo, czyli w nocy coś musi się dziać. Różnica jest taka, ze dzisiaj nie brzuch nie boli. A biore duphaston 3x1 po 10 mf i luteinę 100 dopochwowo 2x1... euthyrox 50 ale to rano przed jedzeniem. Jodid 200 raz dzinnie, kwas foliowy 5 mg i Femibion Natal 1 . Wszystko z zalecenie i pod kontrola lekarza i ginekologa i endokrynologa. Bronergon odstawiałam
Czekam teraz na wyniki
 
Wlansie to mnie martwi najbardziej. To plamienie po nocy [emoji853] musi mnie jutro przyjść. Nie widzę innej możliwości a jak nie to pojadę na IP

O której bierzesz leki? Może być tak, ze po nocy poziom progesteronu jest niewystarczający i stad te plamienia. Zatem pytanie: Czy bierzesz progesteron na noc?

OK już zdążyłaś odpisać. Dawka nie jest taka mała. A luteinę i duphaston bierzesz przed spaniem?
 
O której bierzesz leki? Może być tak, ze po nocy poziom progesteronu jest niewystarczający i stad te plamienia. Zatem pytanie: Czy bierzesz progesteron na noc?

OK już zdążyłaś odpisać. Dawka nie jest taka mała. A luteinę i duphaston bierzesz przed spaniem?

Staram się, zazwyczaj biore miedzy 21 a 22 i wczoraj od razu praktycznie zasnęłam.
Wiem, ze dawka nie jest mała dlatego to plamienie tak bardzo mnie martwi. Czekam na wyniki i zobaczymy. A mieniak na macicy ma znaczenie jeśli chodzi o krwawienie bo mam i mi się powiększył, ale gin powiedział, ze to normlane, ze w ciąży się powiększano będzie powiększał i ze jest w takim miejscu, ze neo będzie zagrażał ciąży ale już sama nie wiem [emoji853]
 
To czyli teoretycznie wszystko jest jak należy. Może dzisiejsze wyniki badan dadzą jakiś obraz tego co się dzieje w Twoim organizmie, choć pewnie więcej się dowiesz podczas badania. 3mam cały czas za Was kciuki :)
 
Hej dziewczyny mnie też pobolewa jajnik i delikatnie brzuch ale myślę że to normalne :) czuje się opuchnięta jak balon :(
ForgetMeeNot trzymam kciuki w pierwszej ciąży też długo plamiłam[emoji2] ale biegiem do lekarza [emoji8]

Caitlyn ja też mam tłuszczowy brzuszek więc prędko też nie będzie widać ciąży :)
Moja córcia ma 12 miesięcy i podejrzewam że też nie będzie rozumieć , na szczęście nie widzę w niej zazdrości i bardzo ciągnie ja do dzieci aczkolwiek może się jej odmienić[emoji3]

Ninka86 nie boisz się tak małej różnicy między dziećmi?[emoji3]
 
Staram się, zazwyczaj biore miedzy 21 a 22 i wczoraj od razu praktycznie zasnęłam.
Wiem, ze dawka nie jest mała dlatego to plamienie tak bardzo mnie martwi. Czekam na wyniki i zobaczymy. A mieniak na macicy ma znaczenie jeśli chodzi o krwawienie bo mam i mi się powiększył, ale gin powiedział, ze to normlane, ze w ciąży się powiększano będzie powiększał i ze jest w takim miejscu, ze neo będzie zagrażał ciąży ale już sama nie wiem [emoji853]

No pewnie, ze ma znaczenie! w normalnym układzie mogłabyś plamić - bez ciąży. Teraz w związku z tym ze poziom estrogenów wzrasta (ciąża) to ten może się szybko rozrastać. Może to być najbardziej prawdopodobna przyczyna Twojego plamienia.
 
@ForgetMeeNot Masz miesiniaka? To jest w takim razie zapewne przyczyna Twojego plamienia! Daj znac jak juz bedziesz miala wyniki, najwazniejsze, ze juz Cie brzuch nie boli!
@Caitlyn Nie zamierzam nic mowic przynajmniej do 12 tygodnia jak nie pozniej. Ja nie widze sensu mieszac im w glowach dopuki nie bede pewna.
 
reklama
Do góry