reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
Witam wszystkie nowe Mamy :) gratuluję fasolek :)
Ja dziś się obudziłam z bolacym gardłem :(
Zaraz płukanie wodą z solą...
Poza tym ciążowo w miarę dobrze. Są objawy ale wszystkie lekkie. Delikatne mdłości, pokluwanie po bokach podbrzusza, powiekszone tkliwsze piersi, trochę większe zmęczenie no i zawroty głowy przy wstawaniu wiadomo przez nizsze ciśnienie. Aaa no i super wahania nastroju, rozdrażnienie hehe ;) ale z tym wszystkim idzie normalnie żyć i funkcjonowac czyli to lajtowe objawy.
Miłej soboty Dziewczyny :)

Mam nadzieje, ze nie rozwinie Ci sie infekcja. Mnie czasem rano bolalo a pozniej samo przechodzilo.

Co do rozdraznienia - fakt, fakt, fakt :p Ja tez mam niskie cisnienie. A pijesz kawe? Bo ja rok temu odstawilam, choc kiedys bylam wielka koneserka czarnej kawy :)
 
reklama
Megi, bez kawy z łóżka nie wstaję ;)
Wiem ze to niekoniecznie zdrowe, ale.kawa z mlekiem pomaga mi i na te małe mdłości po przebudzeniu i daje kopa. Z synkiem w ciąży też pilam 2-3 kawy.Nigdy z niej nie zrezygnowałam ani mnie nie odrzucilo. Wręcz mam mega smaka na sypaną a nie rozpuszczalską ;) a dlaczego Ty odstawiłas?
Czuję że infekcja może się rozwinąć ale będę robić co dozwolone by to zatrzymać.
Ja powinnam nadrobić trochę czytanie a przy szalonym 2 latku kiepsko z czasem a wieczorem zwyczajnie padam. No a tu szykuje się powtórka z rozrywki także poczytam w pełnym relaxie jak dzieciaki na wakacje wyjadą hahaha ;) :D
 
Ja musiałam mieć amino by potwierdzić na 100% co się dzieje . A przez nifty straciłam kolejne 3tyg czekania na wynik
 
Megi, bez kawy z łóżka nie wstaję ;)
Wiem ze to niekoniecznie zdrowe, ale.kawa z mlekiem pomaga mi i na te małe mdłości po przebudzeniu i daje kopa. Z synkiem w ciąży też pilam 2-3 kawy.Nigdy z niej nie zrezygnowałam ani mnie nie odrzucilo. Wręcz mam mega smaka na sypaną a nie rozpuszczalską ;) a dlaczego Ty odstawiłas?
Czuję że infekcja może się rozwinąć ale będę robić co dozwolone by to zatrzymać.
Ja powinnam nadrobić trochę czytanie a przy szalonym 2 latku kiepsko z czasem a wieczorem zwyczajnie padam. No a tu szykuje się powtórka z rozrywki także poczytam w pełnym relaxie jak dzieciaki na wakacje wyjadą hahaha ;) :D
Jeśli na gardło nie pomogą naturalne środki polecam Ci Argentin T. Mi ten spray swietnie pomaga na gardło, a jest na nim napisane, ze można stosować w ciąży (oczywiście to warto dopytać lekarza).
Ja dziewczyny jestem bardzo słaba i ciagle mam mdłości, czasem dopadają mnie rano, czasem popołudniu czy wieczorem, są męczące;)
 
Jestem takiej myśli :)
Jakie macie sposoby na nudności?ostatnie parę dni mam je prawie przez cały dzień a to takie męczące..za 2tyg.planujemy urlop nad morze
 
Cześć Kobietki [emoji846]
Witam wszystkie nowe mamusie [emoji846]
Ja dzisiaj mam w końcu leniwa sobotę, jeszcze się wyleguje w łóżku. Mojego pana nie ma, gdzieś w Polsce buszuje (jest sędzia sportowym i niestety w sezonie, czyli przez 7-8 miesięcy w roku jestesmy skazani na oddzielne weekendy, a jak się zdarzy tak, ze on ma akurat wolne to w sobotę i czasem niedziele pracuje ja bo akurat tak mi wypada sobota lub mamy jakiś weekendowy event w pracy. Ehhh... życie ), aleeeee...., dziś mam wolne i się lenie.. mój plan na dziś: balkon, książka plus dobra muzyczka.., co do Kinga, tez lubię. Ostatnio pochłonęłam „To”, a dziś dla odmiany, chciaz nie mój gatunek ale wyjątkowo mi się spodobała kończę Jojo Moyes i zabieram się za Bondę. [emoji846]
Jeśli chodzi o ciążowe objawy. Tylko piersi, a poza tym zero. Dosłownie nic a nic.,, normalne to?

Miłego, bezstresowego dnia [emoji8]
 
Ostatnia edycja:
Jestem takiej myśli :)
Jakie macie sposoby na nudności?ostatnie parę dni mam je prawie przez cały dzień a to takie męczące..za 2tyg.planujemy urlop nad morze
Mnie też od kilku dni męczą mdłości. Najgorzej jest rano przy myciu zębów, w komunikacji miejskiej i gdy mam pusty żołądek. Pomaga mi najbardziej jedzenie (takie od którego mnie nie odrzuca), przekąski typu niezbyt dojrzały banan, wafle ryżowe, melisa, miętowe cukierki i lepiej się czuję na świeżym potwietrzu (np. wieczorny spacer) - także nad morzem chyba będzie lepiej. Ale i tak mdłości wracają...
Jeśli masz jakieś inne sposoby, to z chęcią wypróbuję :)
 
reklama
Mnie też od kilku dni męczą mdłości. Najgorzej jest rano przy myciu zębów, w komunikacji miejskiej i gdy mam pusty żołądek. Pomaga mi najbardziej jedzenie (takie od którego mnie nie odrzuca), przekąski typu niezbyt dojrzały banan, wafle ryżowe, melisa, miętowe cukierki i lepiej się czuję na świeżym potwietrzu (np. wieczorny spacer) - także nad morzem chyba będzie lepiej. Ale i tak mdłości wracają...
Jeśli masz jakieś inne sposoby, to z chęcią wypróbuję :)
 
Do góry