reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
właśnie oglądam coś na TVN style.. jakiś program z Pascalem i tam podali takiego newsa: ze jeśli kobieta jest ciąży to powinna stosować gdzieś idę da pieprz, najlepiej świeżo zmielony bo to działa jak naturalny lek
 
reklama
Dzien dobry,

a juz myslalam, ze tylko ja nie spie o tej h w sobote ;-) O 6 rano obudzila nas mucha, a teraz tak mnie zoladek bolal ze musialam wstac i zjesc. W moim przypadku to lekki szok bo przewaznie jadlam sniadanie ok 11 :) Wlasnie co do objawow - mam jeszcze bol zoladka, ale jak zjem to przechodzi. Do ok 2 tyg temu nie wiedzialam co to zoladek ;)

Budzik mam ustawiony na godz. 9:00 zatem jeszcze poczytam w lozku: S. King - Dolores Claiborne. Uwielbiam Kinga :) A Wy co lubicie czytac?

Dzis od 13 do 19 prowadze zajecia na uczelni - 3majcie kciuki, bo mialam przez to tetno wypoczywac...

Milego dzionka Kobitki :) Rowniez witam nowe Mamusie! :)

Ja chyba przeczytałam wszystkie książki Kinga [emoji23] teraz im starsza tym sięgam po mniej przerażajace ;) czytam dużo jak mam czas, ostatnio, Jodi Picoult, David Nicholls, Jojo Moyes. Ulubiona ostatnio przeczytana to Tatuażysta z Auschwitz, Essesman i Zydowka i Dziewczyna którą kochałeś :)
Powodzenia dzisiaj, napisz koniecznie jak poszło!
 
Ja chyba przeczytałam wszystkie książki Kinga [emoji23] teraz im starsza tym sięgam po mniej przerażajace ;) czytam dużo jak mam czas, ostatnio, Jodi Picoult, David Nicholls, Jojo Moyes. Ulubiona ostatnio przeczytana to Tatuażysta z Auschwitz, Essesman i Zydowka i Dziewczyna którą kochałeś :)
Powodzenia dzisiaj, napisz koniecznie jak poszło!

Moyes i Jodi tez sporo czytałam. Słyszałam o tej o eseesmanie i Żydówce. Jest na mojej liście. Generalnie lubie klimat II WW, jeśli Ty tez to polecam Słowika - Kristin Hannah, na kanwie historii życia francuskiej działaczki ruchu oporu Isabelle Rissolle. Przepiękna.
 
Dzień dobry [emoji4] u nas dziś spokojna sobota. Ja z dzieciakami jestem w domu, a mąż działa na nowym mieszkanku byśmy niedługo mogli się przeprowadzić. Objawów oczywiście żadnych nie mam, ale w poprzednich ciążach łapały mnie zwykle w okolicach 8tyg więc jest jeszcze czas. W niedzielę powinnam zrobić kolejną betę, ale u nas w mieście nie ma gdzie. Pójdę w poniedziałek po 72h też powinna być miarodajna.

Na mdłości najlepszy jest imbir lub zjedzenie zaraz po przebudzeniu krakersa lub suchara i łyk odgazowanej coli. Mi to dużo nie pomagało mimo wszystko i dwa razy w ciąży z Zosią byłam w szpitalu na nawadnianiu [emoji53]

Co do kryminałów polecam twórczość Tess Gerritsen.
 
Moyes i Jodi tez sporo czytałam. Słyszałam o tej o eseesmanie i Żydówce. Jest na mojej liście. Generalnie lubie klimat II WW, jeśli Ty tez to polecam Słowika - Kristin Hannah, na kanwie historii życia francuskiej działaczki ruchu oporu Isabelle Rissolle. Przepiękna.

Uwielbiam klimat II WW, lecę zamawiać do Empiku - dziękuje :) uwielbiałam też Tatiana i Aleksander - i pozostałe 2 części, po nocach czytałam na urlopie bo nie mogłam się oderwać.
Generalnie tez bardzo lubię staroangielskie książki jak Rozważna i Romantyczna czy Duma i uprzedzenie albo Emma. Mam tak ze jak jestem na fali to czytam jedną książkę za drugą, a potem
nic przez dwa miesiące.
 
Cześć dziewczyny,
Wg kalkulatora termin mam na 7 lutego. Dziś już 6+2, a od kilku dni czuję się fatalnie... Ból piersi, mdłości cały dzień, zmęczenie, czasami kłucie w brzuchu i zatkany nos.. Nie wiem jak ja to przeżyje, w dodatku w pracy mam intensywny okres ;)
Lekarza umowilam na 25 czerwca (7+5) i mam nadzieję, że wytrzymam, już nie mogę się doczekać!
To moja druga ciąża, pierwszą straciłam w styczniu tego roku, 10 tydzień. Dlatego teraz kazde najmniejsze zakłucie w brzuchu napawa mnie czarnymi myślami. W tamtej ciąży, też miałam złe samopoczucie, ale mdlosci prawie wcale.
Też tak kiepsko się czujecie?
Czesć, ja też pierwszą ciążę straciłam w listopadzie 2017. I też teraz mam ogromne obawy, a jednocześnie czuję się jakoś inaczej w tej ciąży, jakoś tak pewniej :) mam nadzieję,że to nie złudne. Wczoraj mega mdłości nad ranem, a o 12 jak ręką odjął. Dzisiaj jakoś tak lepiej, wyspałam się ;)
 
Dzien dobry,

a juz myslalam, ze tylko ja nie spie o tej h w sobote ;-) O 6 rano obudzila nas mucha, a teraz tak mnie zoladek bolal ze musialam wstac i zjesc. W moim przypadku to lekki szok bo przewaznie jadlam sniadanie ok 11 :) Wlasnie co do objawow - mam jeszcze bol zoladka, ale jak zjem to przechodzi. Do ok 2 tyg temu nie wiedzialam co to zoladek ;)

Budzik mam ustawiony na godz. 9:00 zatem jeszcze poczytam w lozku: S. King - Dolores Claiborne. Uwielbiam Kinga :) A Wy co lubicie czytac?

Dzis od 13 do 19 prowadze zajecia na uczelni - 3majcie kciuki, bo mialam przez to tetno wypoczywac...

Milego dzionka Kobitki :) Rowniez witam nowe Mamusie! :)
Ooo, ja też wstaje taka meeeega głodna, jakby mi żołądek chciał się do kręgosłupa przykleić. Nawet w nocy się budzę na takim głodzie,że muszę cokolwiek przegryźć ,żeby zasnąć.
 
reklama
Do góry