reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
Cześć dziewczyny :)
Nieśmiało się przywitam, aczkolwiek jeszcze nie mam potwierdzenia ciąży. Mam duże nadzieje, że się uda. Jakieś wewnętrzne przeczucie... Byłaby to moja trzecia ciąża. W domu mam już dwóch chłopców (8 i 5 lat).
Trzymam kciuki za każdą z Was.
 
reklama
Ja wczoraj miałam lekkie kłucia po bokach w podbrzuszu, macica "działa" ;) , trochę też piersi po bokach pobolewaly i z góry lekko ciągnęły. Dziś dzień mniejszych objawów. Pewnie jak zwykle nasilą się wieczorem. Od czasu do czasu mam małe mdłości no i bardziej zmęczona jestem. Poza tym ok :) nie mogę doczekać się czwartkowej wizyty.
A jak Wasze samopoczucie Kobietki?:)
 
Dziewczyny, czy na badanie bety trzeba iść na czczo? Nigdy go nie robiłam i zastanawiam się kiedy jest na to dobry pomysł. Chciałabym jak najszybciej wiedzieć czy nam się udało, czy nie.
 
Jagoda super,ze nam się udało :) razem na staraniach i razem tutaj :) aczkolwiek ja będę spokojna tak na 100 % po wizycie u lekarza na która się muszę dziś zapisać. Bo nic nie wiem, który to tydZien, co i jak :D
 
Widze, ze na Lutowkach nam sie rozkreca :) super! Im nas wiecej tym rzniej wiec z wielka przyjemnoscia witam wszystkie nowe mamy!
U mnie jak narazie wie tylko maz, siostra I najblizsza przyjaciolka I tak zostanie do 12 tygodnia (poprzednia ciaze poronilam w 11 tygodniu) I boje sie mimo wszystko, ze cos jeszcze moze pojsc nie tak :(

Jestem nadal niesamowicie zmeczona, ale dzisiaj w koncu zglosilam ciaze do mojej przychodni wiec czekam teraz na telefon o spotkanie. Na wadze spadl mi kilogram, ale brzuch sie zrobil lekko wydety :shocked2: a z Szymkiem w ciazy dopiero kolo 10-11 tygodnia cos zaczelo byc widac. Jezu ja nie bede w pracy mowic do 12 tygodnia wiec chyba pozostanie mi noszenie luzniejszych sukienek.

Jak tam u Was dzisiaj ciezarowki?

Ojej 11 tydzień to już pozno, współczuje. Teraz dasz radę podchodzić z luzem do ciąży czy masz duze lęki? Widzę, ze dużo kobiet jest po poronieniu i się zastanawiam czy wszystkie się boja jak ja...

Witam nowe użytkowniczki!;)
 
Carmelek9
Ja mam wrażenie, że co czytam wypowiedzi kobiet, to tyle jest poronien ze az w sercu ściska. I też gdzieś z tylu głowy mam mega strach. Staram się odganiać złe myśli ale co jakiś czas to powraca. Okropne i przytłaczające...
 
reklama
Carmelek9
Ja mam wrażenie, że co czytam wypowiedzi kobiet, to tyle jest poronien ze az w sercu ściska. I też gdzieś z tylu głowy mam mega strach. Staram się odganiać złe myśli ale co jakiś czas to powraca. Okropne i przytłaczające...

Dla mnie rowniez. Dopóki sama się nie zaczęłam starać o ciąże, bywać na forach nie miałam pojęcia, ze tyle kobiet to przechodzi
 
Do góry