reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
reklama
Gratuluję serduszek! Mam nadzieję że też w czwartek zobaczę :) bo zapisałam się prywatnie jednak. Nie wytrzymam do następnego czwartku
 
Ja też wizyta w czwartek po południu i już nie mogę się doczekać , chciał bym się już dowiedzieć że wszystko jest wporzadku. Człowiek stara się myśleć pozytywnie i nie stresowac ale jednak z tyłu w głowie siedzi, że może jest zbyt pięknie.
 
reklama
Cześć wszystkim :) jestem Magda, mam 27 lat i... w czwartek miałam pierwszy, bladziutki pozytywny test w dniu spodziewanej @.
Wczoraj była już wyraźna różowa krecha :)
W piątek idę do lekarza, mam nadzieję, że będzie coś widać.
Niby mam wg preglife termin na 11.02 :)
Dziś robiłam też hcg z krwi, w środę kolejna :)
Mam nadzieję, że wszystko będzie ok.

To moja pierwsza ciąża, nic jeszcze nie wiem i wszystko jest dla mnie nowe :D
Myślicie, że u gina coś da radę w piątek zobaczyć?
 
Do góry