reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
Cześć dziewczyny :)
U mnie tez 2 kreski się pojawiły 28 maja już obecnie mieszkam w Danii wiec czekam na poniedziałkowy lot do Polski i wizytę u lekarza 12.06. To będzie moje drugie dziecko ❤️
Pozdrawiam Was wszystkie i życzę dużo zdrówka ❤️
 
reklama
Dziewczyny, a robiłyscie wiecej niz dwie bety? Bo nie wiem czy ciągle to kontrolowac czy przyrasta czy juz odpuscic i czekac na koniec czerwca na wizyte u gin? Jak wy robicie?
 
Dziewczyny, a robiłyscie wiecej niz dwie bety? Bo nie wiem czy ciągle to kontrolowac czy przyrasta czy juz odpuscic i czekac na koniec czerwca na wizyte u gin? Jak wy robicie?

Ja robiłam w 10,13 i 15 dpo. Teraz stwierdziłam, ze nie robie. Czekam na wtorkowa wizytę u gina [emoji846] jak każe zrobić jeszcze raz to zrobie [emoji846] mam nadzieje, ze wszystko tak się prawidłowo zadomowiło i ze potwierdzi ciąże [emoji846]
 
hej dziewczyny zaczynam się martwic wczoraj trochę polazilam i chyba zaduzo bo wieczorem miałam lekkie krwawienie ale już dziś cisza nie wiem czy mam się martwic czy nie w sumie brzuch mnie nie boli ani nic ale ze jestem po amputacji szyjki to jednak gdzies tam jest ten strach
 
hej dziewczyny zaczynam się martwic wczoraj trochę polazilam i chyba zaduzo bo wieczorem miałam lekkie krwawienie ale już dziś cisza nie wiem czy mam się martwic czy nie w sumie brzuch mnie nie boli ani nic ale ze jestem po amputacji szyjki to jednak gdzies tam jest ten strach
A masz możliwość iść do Gina kontrolnie? Ja z Szymkiem moim tez dwa razy miałam krwawienia lekkie i nic sie nie działo, wiec u Ciebie pewnie tez wszystko dobrze skoro przez noc nic sie nie działo, ale może warto sprawdzić fasolkę? Trzymam kciuki!
 
A masz możliwość iść do Gina kontrolnie? Ja z Szymkiem moim tez dwa razy miałam krwawienia lekkie i nic sie nie działo, wiec u Ciebie pewnie tez wszystko dobrze skoro przez noc nic sie nie działo, ale może warto sprawdzić fasolkę? Trzymam kciuki!
wizyte mam w poniedziałek ale prubuje się dodzwonić na razie bezskutecznie
 
Baffi ja również wczoraj miałam lekkie plamienie wieczorem ale widoczne tylko na papierze. W ostatniej ciąży miałam podobnie i szybko pojechałam na sor ,okazało się że to możliwe od nadżerki bo nic więcej nie widzieli. Wczoraj leżałam i dziś jest lepiej ale i tak się martwię bo wiadomo..tyle że u mnie to nie krew a raczej takie brazawe. Sama nie wiem..wizyta dopiero za tydzień.
 
Cześć dziewczyny! I ja się witam, termin mój to około 6 lutego.

Póki co jestem pełna stresu i nie wiem jak wyluzować. Mam za sobą już jedno poronienie i ciąże pozamaciczną (widziałam tu wypowiedz dziewczyny z takim samym doświadczeniem). Jestem już po jednym usg, na szczęście pęcherzyk w dobrym miejscu, w środę mam kolejną wizytę, chcę zobaczyć, że wszystko ok:)
 
Carmelek9 witamy :)
Ja też nie wiem jak wyluzować, mimo iz nigdy nie miałam przykrych doświadczeń.
Mój termin wstępny to 5 lutego. Jak u Ciebie z pęcherzykiem, wiesz ile mm w jakim dniu? Ja miałam 5+2 (wg OM 6+2) i 9 mm dobrze umiejscowiony pęcherzyk.
Strasznie się stresuje i chyba nie wytrzymam do 21wszego i pojde prywatne sprawdzić po tygodniu czy idzie wszystko do przodu.
 
reklama
Ja byłam już 4t3d i pęcherzyk był 4 mm. Ale tez miałam wcześnie owulacje (10-11 dzień cyklu). Teraz pojde 5t5d i mam nadzieję, ze będzie pęcherzyk.
Mixie masz jakieś objawy? Bo się tak pocieszam, ze ten stres i nerwy to może tez burza hormonów, jestem ogólnie ostatnio taka rozdrażniona i wybuchowa. Oprócz tego pobolewa mnie brzuch i piersi.
 
Do góry