reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
reklama
Nie jestem lekarzem ale jak jest więcej to chyba dobrze :-)
W prawidłowej ciąży poziom HCG wzrasta przynajmniej o 66 % w ciągu 48 godzin i o 114 % w ciągu 72 godzin. Za niski przyrost może oznaczać ciąże pozamaciczną . Ja tak właśnie miałam w poprzedniej ciąży.
 
I ja się dołączę jeśli mogę :-). Termin z kalkulatora to 1.02.2019r. Mam na imię Ewela i mam 35 lat. To moja 4 ciąża. Syn 12 lat, córka 10 i aniołek urodzony w 31 tyg ,który miałby dziś 16 miesiecy :'( Samopoczucie okropne,mdłości od pierwszego posiłku do samego wieczora...dużo leże bo głowa też boli a zaczęło się ok 5 dni temu. Już miałam nadzieję,że nie będzie tak źle a tu masz Ale zniosę wszystko, ważne żeby maleństwo dobrze się rozwijało. Wizytę mam 18.06. trochę późno ale nie chciałam za wcześnie. Pozdrawiam:-)
 
I ja się dołączę jeśli mogę :-). Termin z kalkulatora to 1.02.2019r. Mam na imię Ewela i mam 35 lat. To moja 4 ciąża. Syn 12 lat, córka 10 i aniołek urodzony w 31 tyg ,który miałby dziś 16 miesiecy :'( Samopoczucie okropne,mdłości od pierwszego posiłku do samego wieczora...dużo leże bo głowa też boli a zaczęło się ok 5 dni temu. Już miałam nadzieję,że nie będzie tak źle a tu masz Ale zniosę wszystko, ważne żeby maleństwo dobrze się rozwijało. Wizytę mam 18.06. trochę późno ale nie chciałam za wcześnie. Pozdrawiam:-)
Witaj ja tez mam na 1 termin i tez 4 ciaza:)
 
reklama
Do góry