reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
reklama
Emi grunt to pozytywne myślenie - a najlepiej myśleć mało o ciąży (mnie ciężko myśli wrzucić na inne tematy) :-)
Aby nie myśleć dziś z narzeczonym wybieramy sie na urodzinki kolegi - nawet zgodzę się być kierowcą (nie będą koleżanki namawiać mnie do alkoholu a wole jeszcze temat ciąży przemilczać bo za świerzy temat).
 
Robiłam betę dwa dni temu (6.06) i wynosiła 318 a dzisiaj po dwoch dniach 604. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze, bo nie mam żadnych objawów ciązowych poki co...termin mam na walentynki:)
 
Robiłam betę dwa dni temu (6.06) i wynosiła 318 a dzisiaj po dwoch dniach 604. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze, bo nie mam żadnych objawów ciązowych poki co...termin mam na walentynki:)

To praktycznie tak jak ja[emoji846] termin na 12.02 i zero objawów. Jedynie piersi bolą bardziej niż zazwyczaj przed @ no i trochę bardziej zmęczona jestem niż zazwyczaj i gdyby nie pozytywna i przyrastająca beta to w życiu bym nie powiedziała, ze jestem w ciąży.,, aż się zastanawiam czy to normalne tak bez objawów żadnych
 
reklama
Do góry