reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
reklama
No to może ja tez napisze kilka słów o sobie :) Mam na imię Emilia, mam 32 lata i 6 letniego synka Szymona na stanie oraz jednego aniołka z Kwietnia 2014. Pracuje zawodowo w dziale kadr i mieszkam w UK od 13 lat. W Styczniu tego roku wyjęłam wkładkę antykoncepcyjną i zaczęliśmy starania od Lutego.
Z objawów nadal bardzo tkliwe piersi, zmęczenie i bardzoooo realistyczne sny :)
 
witam was dziewczyny ktoras tu pisala ze rodzila 2,5 godziny :) ja miałam lepiej z najmlodsza corka jak zlapaly mnie bole to parte od razu do szpitala dojechałam z glowka na wierzchu a sam porod od pierwszego skurczu trwal 30 minut dobrze ze szpital mam pod nosem bo zaledwie 5 minut spacerkiem :)
 
witam was dziewczyny ktoras tu pisala ze rodzila 2,5 godziny [emoji4] ja miałam lepiej z najmlodsza corka jak zlapaly mnie bole to parte od razu do szpitala dojechałam z glowka na wierzchu a sam porod od pierwszego skurczu trwal 30 minut dobrze ze szpital mam pod nosem bo zaledwie 5 minut spacerkiem :)

Jaaaa..... tez tak chce... [emoji846] moja była szwagierka tez miała identycznie [emoji846]

No to może ja tez napisze kilka słów o sobie :) Mam na imię Emilia, mam 32 lata i 6 letniego synka Szymona na stanie oraz jednego aniołka z Kwietnia 2014. Pracuje zawodowo w dziale kadr i mieszkam w UK od 13 lat. W Styczniu tego roku wyjęłam wkładkę antykoncepcyjną i zaczęliśmy starania od Lutego.
Z objawów nadal bardzo tkliwe piersi, zmęczenie i bardzoooo realistyczne sny :)
Mam podobnie, tyle, ze piersi nie tkliwe a bolą baaaaaaaardzo. Po prostu masakra, dotknąć się nie mogę. Czuje je nawet jak oddycham
 
dziewczyny jutro zaczynam 7 tydzień ciąży a już jest widoczna :) czy ktoras już ma zaokrąglony brzuszek???
z mlodsza corka miałam widoczny brzyszek w okolicach 12 tygodnia
 
To i ja się przedstawię [emoji4]
Paula 29 lat. W domu dwie dziewczynki 7 i 4. To moja 5 ciąża.
Beta z 1.06 973.0
5.06 7000.1
Kalkulatory pokazują, że wynik w normie. Z czego bardzo się cieszymy. I czekam z niecierpliwością na pierwsza wizytę u gin.
 
reklama
Do góry