reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
reklama
Ja mam na imię Ilona, 31 lat. To jest moja druga ciąża. W domu mam prawie 2 letniego syna :) jestem ze śląska
Ze Śląska? Skąd dokładniej :)

Ja jestem Justyna, 27 lat. Mieszkam w Katowicach. To moja druga ciąża. Mam 13 miesięczna córkę :) termin porodu wg om wychodzi mi na 15.02. Zaczęliśmy się starać teraz w maju i udało się w pierwszym cyklu :D

Nie czuję się w ogóle ciążowo. Z objawów to jedynie czuje ciągnięcie w podbrzusza i lekki ból jak na okres. Piersi miękkie, a w pierwszej ciąży bolały jak nie wiem. Dzisiaj jedynie mnie mocno głową bolała i czuję się trochę osłabiona.

Beta wyszła mi 34,8. Myślicie, że ok?
 
Mieszkam w Woli jakieś 20 km od Tychów.
Nam z mężem też się udało za pierwszym razem. Byliśmy trochę w szoku bo o syna staraliśmy się rok ale tak bez ciśnienia
 
A ja jestem Paulina mam 27 lat, mieszkam w Warszawie mam jedną córeczkę, ma 6 lat, urodziłam ją w UK, ciekawa jestem gdzie lepiej czy tam czy tu:)
Ja pierwszego rodzilam w PL drugie w UK i zdecydowanie drugi porod lepszy pod katem opieki.
A ja mam tak złe wspomnienia z porodu w UK, że chyba gorzej być nie mogło, 9,5 cm rozwarcia a oni do mnie, że tętno spada i jedziemy na cesarkę, a skończyło się , na kleszczach :/
 
A ja jestem Paulina mam 27 lat, mieszkam w Warszawie mam jedną córeczkę, ma 6 lat, urodziłam ją w UK, ciekawa jestem gdzie lepiej czy tam czy tu:)

A ja mam tak złe wspomnienia z porodu w UK, że chyba gorzej być nie mogło, 9,5 cm rozwarcia a oni do mnie, że tętno spada i jedziemy na cesarkę, a skończyło się , na kleszczach :/
Kazdy ma inne wspomnienia :) Ja z PL mialam tak traumatyczne, ze nie chcialam wiecej dzieci - nawet nie bede o nich pisala, zeby nie straszyc. Dopiero po 5 latach sie zdecydowalam na drugie i po tym porodzie jedyne czego sie boje to tego, ze w domu urodze (poprzedni porod niecale 2,5h od pierwszego skurczu do konca) :)
 
Hej [emoji846] mam na imię Ania, jestem z Lublina, 34 lata na liczniku i chyba jako jedyna z naszej grupy jak narazie to moja pierwsza ciąża i kompletnie nie wiem czego mam się spodziewać. Może to i lepiej [emoji846][emoji846]. Wy dziewczyny już macie większe doświadczenie, wiec jak coś to będę męczyć pytaniami. Wybaczycie? [emoji846] poki co to trochę oszołomiona jestem i trochę stres jest bo 34 lata i pierwsza ciąża... mam nadzieje, ze wszystko będzie ok...

@justyna moja pierwsza beta była 27,77 a kolejna po 3 dniach 163,50. Powtórz po 48h, liczy się przyrost.
 
Kazdy ma inne wspomnienia :) Ja z PL mialam tak traumatyczne, ze nie chcialam wiecej dzieci - nawet nie bede o nich pisala, zeby nie straszyc. Dopiero po 5 latach sie zdecydowalam na drugie i po tym porodzie jedyne czego sie boje to tego, ze w domu urodze (poprzedni porod niecale 2,5h od pierwszego skurczu do konca) :)

Jejjjju... właśnie porodu zawsze bałam się najbardziej.... ehhh....
 
reklama
Do góry