reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
reklama
Dziewczyny zdrówka, kurujcie się! Mnie też ostatnio gardło bolało :dry: na szczęście minęło.
Ja czuję się senna, jestem cały czas głodna, brzuch mnie boli i jestem bardzo wrażliwa jeżeli chodzi o zapachy :baffled: a w szczególności na perfumy...
Dziś mieliśmy dosyć intensywny dzień, mały przed snem dał nam jeszcze popalić, teraz zjadłam kolację i lecę spać bo padam z nóg.
Dobrej nocki wam życzę!!
 
Ja też padam na pysio. A jutro znów o 4:00 pobudka bo na 6 trzeba jechać do pracy.
Mam nadzieje, że zaraz głowa przestanie mnie bolec i szybko usnę.

Dobranoc. Spokojnej nocy.
 
Dzisiaj odpoczełam [emoji4] mąż zabrał dzieciarnie na plac zabaw, a ja sobie zostałam w domu. A jutro jedziemy wszyscy kończyć mieszkanko [emoji4] i potem do rodziców na grilla.
Jutro spróbuję zrobić betę u nas w szpitalnym laboratorium, ale nie wiem czy oni świadczą takie usługi. A w poniedziałek znów do pracy [emoji12] Dobrej nocy!
 
Dzisiaj odpoczełam [emoji4] mąż zabrał dzieciarnie na plac zabaw, a ja sobie zostałam w domu. A jutro jedziemy wszyscy kończyć mieszkanko [emoji4] i potem do rodziców na grilla.
Jutro spróbuję zrobić betę u nas w szpitalnym laboratorium, ale nie wiem czy oni świadczą takie usługi. A w poniedziałek znów do pracy [emoji12] Dobrej nocy!
My też właśnie kończymy nasze nowe mieszkanko i w lipcu planujemy się wprowadzić :) Miłych snów dziewczynki :*
 
Katharina85 a co z tą fobia coś poszło nie tak pytam bo ja też strasznie się boję...
ja jestem raczej z tych miękkich... miałam w życiu jakieś tam złamania no ale igły to się boję jak ognia :/ 4 razy wkłuwali mi się w kręgosłup zanim trafił ze znieczuleniem.. mój durny organizm zwalcza leki przeciwbólowe (kiedyś obudziłam się w środku operacji) więc przy wstawaniu czułam, jakbym nie dostała nic... i dlatego myślę o prywatnej klinice...
 
My też właśnie kończymy nasze nowe mieszkanko i w lipcu planujemy się wprowadzić :) Miłych snów dziewczynki :*
My też w lipcu mamy zamiar się przeprowadzić [emoji4] już nam same detale zostały. No poza przykręceniem frontów w kuchni. Ale te mają być na koniec czerwca. Sprzątanie, ustawianie mebli i przeprowadzka w końcu [emoji3]
Jakaś bezsenność mnie dopadła. Nie mogę sobie znaleźć miejsca w łóżku i tylko się kręcę. Pies już zerka jak na wariatke. A kot tylko się łasi i oblizuje pewnie myśli, że pójdę jeszcze do lodówki i jemu też coś skapnie [emoji87][emoji75]
 
A ja raczej Was opuszczam. Dziś temp. 36,61 więc spada, co oznacza, że @ już wkrótce. Ale trzymam kciuki. I będę Was gonić w kolejnych cyklach [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️
 
My też w lipcu mamy zamiar się przeprowadzić [emoji4] już nam same detale zostały. No poza przykręceniem frontów w kuchni. Ale te mają być na koniec czerwca. Sprzątanie, ustawianie mebli i przeprowadzka w końcu [emoji3]
Jakaś bezsenność mnie dopadła. Nie mogę sobie znaleźć miejsca w łóżku i tylko się kręcę. Pies już zerka jak na wariatke. A kot tylko się łasi i oblizuje pewnie myśli, że pójdę jeszcze do lodówki i jemu też coś skapnie [emoji87][emoji75]
Jenyy, tak Cię podczytuje i z podziwu wyjść nie mogę [emoji4] masz taką dużą rodzinkę i jeszcze piesek i kotek [emoji7] jak cudownie, zazdraszczam bardzo. Mi też się marzy min. trójka dzieci. Pierwszą ciążę straciłam w 8tc, w listopadzie, z zachodzeniem w ciążę też u nas nie jest tak super szybko, ale teraz mam nadzieję,że już będzie tylko dobrze.
 
reklama
A ja raczej Was opuszczam. Dziś temp. 36,61 więc spada, co oznacza, że @ już wkrótce. Ale trzymam kciuki. I będę Was gonić w kolejnych cyklach [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️
Przytulam. Na pewno się uda, widocznie jeszcze organizm stwierdził,że nie czas. Trzymam mocno kciuki,następny cykl jest Twoj!
 
Do góry