reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
Mój pies i kot to już staruszkowie. Jeden ma 10 lat, a drugi 12. Jeszcze z ery przed dziećmi [emoji4] teraz tak naprawdę to potrzebują jedynie spokoju, pełnej miski i wyjścia 3 razy na siusiu, a kot pełnej miski i czystej kuwety [emoji3]
Fajnie jest mieć dużą rodzinę. Ja sama mam dwie siostry i brata. Ale mieszkamy z każdym bardzo daleko od siebie i trochę mi ich brakuje [emoji53]
Teraz jak przeprowadzimy się w końcu na swój własny domek to odżyjemy bo przyznam, że już powoli ciasno nam w piątkę + zwierzaki na 40m2.
Przytulam [emoji176][emoji176][emoji176] w kolejnym cyklu na pewno wam się uda [emoji8]

Powtarzałam betę. W szpitalu faktycznie robią takie rzeczy.
W piątek było 253 dziś 784[emoji64], a progesteron 34 więc chyba wszystko jest ok. Jutro umówię się na wizytę do lekarza. Myślę, że tak poniedziałek za dwa tygodnie będzie ok [emoji4]
A teraz uciekamy na robotę i potem na grilla. Miłej niedzieli!
Masz przyrost bety niemal identyczny jak moj :)
 
reklama
Hej Dziewczyny, jestem lekko przerażona lub bardzo przestraszona. Dzisiaj o 6 obudził mnie ból brzucha dość mocny, silny, bolesny skurcz a jak już wstałam zobaczyłam brązowe plamienie a biore i luteinę i dupka. Tak się się przestraszyła, ze napisałam do lekarza, oddzwonił od razy. Kazał dołączyć nospe, zrobić jutro betę, tsh oraz progesteron. Przesłać mu wyniki a jak zacznie się krwawienie to przyjmie mnie na oddział. Kurcze boje się [emoji853]
Nie denerwuj się i zrób tak jak lekarz mówił. A jak się bardzo boisz to jedź na IP. Na pewno pomogą [emoji8]
 
Mój lekarz powiedział mi, ze jak zaczęłabym krwawić, nawet delikatnie to mam dzwonić i przyjmie mnie na oddział
Każdy lekarz inaczej zaleca. U mnie zawsze mi mówił, że jakiekolwiek plamienie i mam biegiem na IP jechać bo być może np biorę zbyt mała dawkę leków. Lub zaczyna coś się dziać niedobrego.
Trzymam mocno kciuki by już plamienie nie wystąpiło. Odpoczywaj sobie [emoji8]

@raz_dwa_trzy a ty teraz w którym tygodniu jesteś? Mnie to beta nie uspokaja. W tamtym roku rosła pięknie do prawie 4tys, a potem przestała [emoji45] ale robię bo lekarz zawsze prosi by mieć. Czekam na wizytę i jeżeli będzie ok to wtedy się troszkę uspokoję. Ale to jeszcze dużo czasu bo dziś u mnie dopiero 4t 3d [emoji18]
 
Ostatnia edycja:
U mnie dzisiaj zaczął sie 6 tc. Nie biore zadnych lekow typu luteina itp. Ktos jesscze nic nie bierze poza kwasem foliowym oczywiscie,l?

@ForgetMeeNot trzymam kciuki zeby to nic piwaznego nie bylo! Niebezpieczna jest ponoc tylko tak jasna, żywa krew. Brązowe plamienie to chyba nic takiego, ale oczywiscie jakby cos cie niepokoilo do szybko do szpitala! Oby nie bylo takiej potrzeby
 
U mnie dzisiaj zaczął sie 6 tc. Nie biore zadnych lekow typu luteina itp. Ktos jesscze nic nie bierze poza kwasem foliowym oczywiscie,l?

@ForgetMeeNot trzymam kciuki zeby to nic piwaznego nie bylo! Niebezpieczna jest ponoc tylko tak jasna, żywa krew. Brązowe plamienie to chyba nic takiego, ale oczywiscie jakby cos cie niepokoilo do szybko do szpitala! Oby nie bylo takiej potrzeby

Ja nic tym razem nie biorę poza kwasem foliowym i tabletkami na tarczyce. No i ja jeszcze magnez łykam bo mnie skurcze w łydkach łapią [emoji4]
 
Mój lekarz powiedział mi, ze jakbym zaczęła krwawić, nawet delikatnie to mam dzwonić i przyjmie mnie na oddział
u mnie krwotok był, po nogach mi poleciało... a okazuje się, że z dzidzią wszystko ok! także na spokojnie! może masz krwiaka jak ja? U mnie noc dramatyczna, okropny ból brzucha- wzięłam też nospę i puściło. zobaczymy co to będzie.. krwawienia na szczęście brak. w poprzedniej ciąży miałam w 28 tygodniu rozpoczęcie akcji porodowej i leżałam 7 tygodni- trochę w szpitalu a później w domu. oby nie było powtórki...
 
@migotka ja biorę tylko zestaw witamin dla ciężarnych fembion, a poza tym nic.

@forgetmenot mi zawsze położna mówiła, ze brązowe plamienie to stara krew. Ale mimo wszystko odpoczywaj sobie dzisiaj i postaraj sie zrelaksować! [emoji8]
 
reklama
Hej Dziewczyny, jestem lekko przerażona lub bardzo przestraszona. Dzisiaj o 6 obudził mnie ból brzucha dość mocny, silny, bolesny skurcz a jak już wstałam zobaczyłam brązowe plamienie a biore i luteinę i dupka. Tak się się przestraszyła, ze napisałam do lekarza, oddzwonił od razy. Kazał dołączyć nospe, zrobić jutro betę, tsh oraz progesteron. Przesłać mu wyniki a jak zacznie się krwawienie to przyjmie mnie na oddział. Kurcze boje się [emoji853]

W 6/7 tyg. b. czesto zdarzaja sie plamienia. Mam nadzieje, ze to nic powaznego. Jestem myslami z Toba! Odpoczywaj kochana.
 
Do góry