reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
Wszystkim Kobitkom gratuluję udanych wizyt :) Co do testu podwójnego, czyli pappa +bhcg to na 100% nie trzeba być na czczo, gdyż jedzenie tudzież picie w żaden sposób nie wpływa na ich stężenie ;) Dobrej nocki życzę.
 
reklama
Dziewczyny, ja tak na szybko. Na badaniu pappa nie muszę być na czczo, nie?
Ja jak się umawialam na pappa to powiedzieli,że nie muszę być na czczo i że mogę zjeść niskobiałkowe śniadanie.

Cześć dziewczyny czytam Was cały czas,ale kompletnie nie mam czasu na pisanie. Jeszcze wczoraj spędziłam z moją córką cały dzień na izbie przyjęć, bo upadła i uderzyła o szklany stół policzkiem i skończyło się dwoma szwami.
Gratuluje udanych wizyt i trzymam kciuki za kolejne. Ja w piątek usg+pappa.
 
LoLaaa o jeju, ale już wszystko z nią ok? Płacz pewnie był...

Ja też jestem za grupana fb, mi się tam łatwiej poruszać. Z kwietniowkami 2015 mamy ale fakt że zamarlo trochę, jakis czas temu.
Za to mam aktywna grupę z szyjacymi dziewczynami[emoji16]
 
Ja mam już takie trzy grupy na fb, generalnie co tydzień jest temat i pod nim piszemy, jak było inaczej zrobiło się straszne "śmieciowisko". :)
Kobietki wyjechałam z rodzinką do Sopotu (Pendolino jakieś 5h) i wszędzie na piechotę. W tych skwarkach zrobiliśmy w ciągu 4 dni 30 km z dziećmi.... Ledwo zipię;D ale ja z tych łazęg.... Nie usiedzę w miejscu

No i pomału czekam na smyrania motyla bo w poprzedniej ciąży właśnie na tym etapie je czułam... Tylko, że teraz łożysko z przodu więc hmmmm

Generalnie fajnie by było zobaczyć kto co i jak?

Jeszcze wrócę do Semifredo, że w kiiecuszce wyglądasz jak milion dolarów... Przepięknie ...

Mam nadzieje, że jak wrócę do domku to będę na bieżąco Wam odpisywać...

A i dzisiaj pożarłam owoców morza i mam schizy...

Caluję
 
Utworzyłam grupę na facebooku - dla próby - zapraszam do dołączania pod tym adresem:
Link do: Zaloguj się do Facebooka | Facebook


Grupa jest na tym etapie zamknięta (Wszyscy mogą znaleźć grupę. Tylko członkowie mogą sprawdzić jej członków i zobaczyć posty).

Mogę w pryszłości zmienić ją na całkowicie tajną (Tylko członkowie mogą znaleźć grupę, sprawdzić jej członków i zobaczyć posty.) gdy już będziemy miały pewność, że nasze grono jest już stałe ;)

Przy wysyłaniu prośby o dołączenie do grupy pojawią Wam się dwa weryfikacyjne pytania: Czy należysz już wątku lutowych mam 2019 roku na forum BabyBoom? oraz Jaki jest Twój nick na forum BabyBoom? A wszystko po to by ktoś niepowołany się nie chciał do nas wbić.

Jeśli facebookowa grupa się nie sprawdzi, nie będzie zbyt dużego entuzjazmu na taką grupę, to na Waszą prośbę będę mogła ją usunąć. Ale spróbować nie zaszkodzi.

PS. Gdyby komuś link nie działał, to proszę wyszukiwać grupę na facebookowej wyszukiwarce pod nazwą:
BB: luty 2019r.
 
Ostatnia edycja:
LoLaaa o jeju, ale już wszystko z nią ok? Płacz pewnie był...

Ja też jestem za grupana fb, mi się tam łatwiej poruszać. Z kwietniowkami 2015 mamy ale fakt że zamarlo trochę, jakis czas temu.
Za to mam aktywna grupę z szyjacymi dziewczynami[emoji16]
Płakała strasznie,a ja razem z nią. Straszne przeżycie. Chociaż bardziej płakała ze strachu, bo nie wiedziała co się dzieje (1,5 roku ma dopiero) Bo po samym wypadku źle nie było, płacz mniejszy nawet niż przy drobniejszych urazach i na izbie też zadowolona chodziła,cały szpital zwiedziła,ale jak ja położyli na stole i we trójkę ją trzymalismy do szycia to masakra była. Za to na koniec jak już ją pucili i na mnie wskoczyla to panu doktorowi ładnie papa powiedziala i jak gdyby nigdy nic oglądała zwierzęta na ścianach. Jeszcze tylko zdjęcie szwów nas czeka i juz mam stresa
 
Płakała strasznie,a ja razem z nią. Straszne przeżycie. Chociaż bardziej płakała ze strachu, bo nie wiedziała co się dzieje (1,5 roku ma dopiero) Bo po samym wypadku źle nie było, płacz mniejszy nawet niż przy drobniejszych urazach i na izbie też zadowolona chodziła,cały szpital zwiedziła,ale jak ja położyli na stole i we trójkę ją trzymalismy do szycia to masakra była. Za to na koniec jak już ją pucili i na mnie wskoczyla to panu doktorowi ładnie papa powiedziala i jak gdyby nigdy nic oglądała zwierzęta na ścianach. Jeszcze tylko zdjęcie szwów nas czeka i juz mam stresa
Przykro mi z powodu Malej - bidulka :( oby jak najmniej takich przezyc!

Utworzyłam na grupę na facebooku dla próby, zapraszam do dolączania pod tym adresem:
Link do: Zaloguj się do Facebooka | Facebook


Grupa jest na tym etapie zamknięta (Wszyscy mogą znaleźć grupę. Tylko członkowie mogą sprawdzić jej członków i zobaczyć posty).

Mogę w pryszłości zmienić ją na całkowicie tajną (Tylko członkowie mogą znaleźć grupę, sprawdzić jej członków i zobaczyć posty.) gdy już będziemy miały pewność, że nasze grono jest już stałe ;)

Przy wysyłaniu prośby o dołączenie do grupy pojawią Wam się dwa weryfikacyjne pytania: Czy należysz już wątku lutowych mam 2019 roku na forum BabyBoom? oraz Jaki jest Twój nick na forum BabyBoom? A wszystko po to by ktoś niepowołany się nie chciał do nas wbić.

Jeśli facebookowa grupa się nie sprawdzi, nie będzie zbyt dużego entuzjazmu na taką grupę, to na Waszą prośbę będę mogła ją usunąć. Ale spróbować nie zaszkodzi.

PS. Gdyby komuś link nie działał, to proszę wyszukiwać grupę na facebookowej wyszukiwarce pod nazwą:
BB: luty 2019r.

To czasem napiszcie mi na priv co tam nowego tajnego :p bo ja z tej grupy dinozaurow co nie maja FB i miec nie zamierzaja ;)
 
Ja jak się umawialam na pappa to powiedzieli,że nie muszę być na czczo i że mogę zjeść niskobiałkowe śniadanie.

Cześć dziewczyny czytam Was cały czas,ale kompletnie nie mam czasu na pisanie. Jeszcze wczoraj spędziłam z moją córką cały dzień na izbie przyjęć, bo upadła i uderzyła o szklany stół policzkiem i skończyło się dwoma szwami.
Gratuluje udanych wizyt i trzymam kciuki za kolejne. Ja w piątek usg+pappa.

Doczytałam właśnie. Bidulka mała :(

To czasem napiszcie mi na priv co tam nowego tajnego :p bo ja z tej grupy dinozaurow co nie maja FB i miec nie zamierzaja ;)

Jasne, zrozumiałe! :)
 
reklama
@milusia83 U mnie też wyszło, że łożysko jest umiejscowione z przodu, wysoko, a przez to pierwsze ruchy Mikołaja poczułam dopiero na przełomie 21/22 tc, wcześniej łożysko je amortyzowało.
 
Do góry