reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
reklama
@Darsi dzięki, ale nie wiem czy dzisiaj mam taki paniczny nastrój czy co, ale zadzwoniłam do męża prawie z płaczem, kazał mi się uspokoić,napisać do lekarza i umówić się na jakieś USG w tym tygodniu. Umówiłam się na piątek. Już nie czytam, nie wiem co mnie podkusilo, cholera.
 
My dla Zosi taki sam mieliśmy [emoji6] nie chce kupować innego bo to co sprawdzone to zawsze jest najlepsze [emoji4]
No właśnie dla mnie też jest bardzo wcześnie i planowałam zakupy dopiero na po nowym roku [emoji1] ale cena mnie kusi i teraz mam rozkminę. Jak wróci mąż wieczorem to z nim pogadam. Może do tego czasu wózek się sprzeda i nie będę miała już problemu [emoji6][emoji1]
Cześć :)
Jak Ci się podoba i jest okazja to bierz :) w poprzedniej ciąży tez miałam termin na luty i w lecie kupiliśmy :) a teraz już kupiłam kołyskę :p
 
U nas tak samo, jeść się nie chce, a zupa dziś jest grzybowa. Tylko jeszcze zupy nam się chce jeść w taki gorąc ;) Na mięsa nie mogę od miesiąca patrzeć.

A ja Karola wzięłabym ten wózek, za tą cenę to nie ma się co wahać, schowasz go w garażu czy na strychu i przed porodem wyczyścisz :) A potem, tak jak mówisz, możesz tak tanio nie znaleźć.

My mamy wózek po Mikim jeszcze, nowy kupowany był, więc jest w spoko stanie. Tylko nie wiem czy nie będę musiała później podwójnego kupić, ale to się będę przejmować dopiero po porodzie. Jak na razie jestem jednak za opcją, że jak będziemy z mężem razem na spacery chodzić to na dwa wózki, a jak sama to albo dzidziusia w gondoli a syn na nóżkach, albo syn w spacerówce a dzidziuś w chuście. Nie pcham się na razie w podwójne wózki, bo się okaże jeszcze, że się nie przyda, a ceny wygórowane mają ;)
A ile synek ma? Widziałam fajne dostawki do wózków żeby dziecko stało
 
Cześć :) przeczytałam ale niestety nie kojarzę co która pisała. Zazdroszczę usg. Ja mam za 2 tyg i żałuje ze nie umówiłam
Się za tydzień :/ ale w pracy nie miałby mnie kto zastąpić przez okres urlopowy :/ Wczoraj jakaś masakra bo obudziłam się z brzuchem!! U mnie dzisiaj 11 tc dopiero. Także od razu widać ze jestem w ciąży. Od wczoraj czuje się dobrze jak
Nie w ciąży... no i znowu mam stres czy wszystko ok. Mógłby ktoś ogarnięty zrobić ankietę ile tu pierworodek a ile z nas ma ile dzieci?
 
Aha a do kogo? :) Jesteś zadowolona?
Bard zo dobry sprzęt tam mają. ;)
Moim lekarzem jest M. STĘPIEŃ jestem z niego bardzo zadowolona . Na wizytach się nie spieszy, rzeczowy, dokładny. Delikatny przede wszystkim . W razie jakichkolwiek wątpliwości odpowiada na SMS czy telefon . Dzięki temu czuje się bezpiecznie bo wiem że jak coś mnie martwi to zawsze mogę na niego liczyć.
 
DSC_0207.JPG Ja juz mam spory brzuszek, az sie zle z tym czuje, bo w poprzednich ciazach dlugo nie bylo nic... A teraz wygladam jak slon a to dopiero 12t5d...

Dla porownania zdjecie z drugiej ciazy 24tc.20150402_124422.jpg
 

Załączniki

  • DSC_0207.JPG
    DSC_0207.JPG
    606,5 KB · Wyświetleń: 143
  • 20150402_124422.jpg
    20150402_124422.jpg
    436,9 KB · Wyświetleń: 132
Ostatnia edycja:
@Darsi Wrzuć, proszę, zdjęcie dostawki do wózka na "must have" nasze. Podoba mi się. Mój będzie miał 3,2 lata, więc też planuję dostawkę.

@karolka Śliczny maluszek. :)

@karolina921 Może trafi się jeszcze podobna okazja ok. listopada w górę, a wtedy na spokojnie będziesz mogła (powinnaś) kupić. Mnie bardzo kusi, żeby chociaż jakiś drobiazg kupić (choćby bambusowy otulacz), ale wciąż myślę, że to za szybko i nie mam odwagi. :(
 
Ostatnia edycja:
Z brzuszkiem to też może być nasza subiektywna ocena. Wczoraj koleżanka powiedziała, że nic po mnie nie widać, a mi się wydaje, że jest wręcz ewidentny! A wieczorem wygląda wręcz na 5/6 miesiąc - oczywiście według mnie. Także tak...
Mam podobny jak Ty @julia2s, może nawet ciut większy.
 
reklama
Myślicie, że mogę użyć tak chociaz jednorazowo samoopalacza? W sobotę mam imprezkę i idę w króciutkim kombinezonie, a nogi dość białe (nie opalałam się teraz zupełnie).
 
Do góry