reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
Hej :) Ja już po wizycie. Krwiak jest dalej ale jak to lekarze mówią organizuje się. To znaczy podobno trochę zmalał i robi się jasny więc lekarka mówi, ze wszystko jest na dobrej drodze. Nic się nie odkleja kosmowka ani nic więc lekarka jest dobrej myśli.
I dzidziuś sporo urósł z 1,1 cm do 2,9 cm :)
Już na USG jak czlowieczek wygląda !
Wg USG to 9t5d a według okresu 10t5d ale lekarka mówi,ze taką różnicą może być.
Ale trzymamy się terminu wg okresu czyli 17.02 :)
Wyniki badań wszystkie dobre, ja mam dalej się oszczędzać i leżeć i wizyta za 3tyg. A w między czasie mam umówić się na prenatalne USG dała mi namiary na lekarza, który ma ten certyfikat o którym Meggi pisała ;)
 

Załączniki

  • 20180726_211226.jpg
    20180726_211226.jpg
    1,8 MB · Wyświetleń: 77
reklama
Hej,ja po wizycie.moja fasolka dołączyła do swojego dziadka.niestety nie rozwinęła się,brak czynności serca.mam skierowanie do szpitala.chce jednak poczekać aż samo się zacznie bo na USG widać,że zaraz powinno. Trzymam za Was kciuki i za zdrowie waszych skarbów.
Strasznie mi przykro :-( chyba nic wiecej nie da sie napisac... Tak sporo z naszej grupy stracilo fasolki, a ja przed usg jestem i ten stres rosnie czy moja fasolka nie bedzie nastepna :-(
 
Strasznie mi przykro :-( chyba nic wiecej nie da sie napisac... Tak sporo z naszej grupy stracilo fasolki, a ja przed usg jestem i ten stres rosnie czy moja fasolka nie bedzie nastepna :-(
Twój strach jest uzasadniony, bo myślę, że teraz każda z Nas ma lub miała choć przez chwilę taką samą myśl co Ty. Ale nie ma co na zapas się stresować, skoro do tej pory wszystko u Ciebie było w porządku to trzymaj się myśli, że tak już do końca będzie :*
 
@Jamminka hej witaj:)
@Ewela821 uduszę za ten bigos ;) Ja mam w słoikach pogotowane, ale takiej mi ochoty narobiłaś ,że zaraz idę po wek do piwnicy. Ogóraski już ogarnęłam. A w tym roku mam jeszcze czereśnie, truskawki,dżem z czarnej porzeczki i wsio ekologiczne z działeczki tralalalla. :D

Te upały mi też dają popalić, młody ma frajdę w basenie a ja pod parasolem. A tak mam ochotę na pifkooo dzisiaj, o jenyyy--- może się skuszę na bezalkoholowca małego. ;)
Super,że masz w słoiku bo byłby problem:) musiałabyś szybko ugotować albo przyjechać do mnie;) Ja też jestem zwolenniczką domowych przetworów i mam już w piwnicy trochę zapasu na zimę:) Dziś 40 słoików ogórków kiszonych --zawsze robiłam ok 100 bo je uwielbiamy ale teraz nie będę się przemęczać w moim stanie:p Objadlam się tego bigosu i teraz leże z nogami do góry bo spuchły mi stopy po całym dniu w kuchnio_O:) Za chwilę idę pod prysznic i do łóżka. Dobranoc:happy2:
 
Hej,ja po wizycie.moja fasolka dołączyła do swojego dziadka.niestety nie rozwinęła się,brak czynności serca.mam skierowanie do szpitala.chce jednak poczekać aż samo się zacznie bo na USG widać,że zaraz powinno. Trzymam za Was kciuki i za zdrowie waszych skarbów.
O jej:( Tak bardzo ,bardzo mi przykro aż się łza w oku kręci:( Kochana nie wiem co napisać to bardzo smutna wiadomość:( Trzymaj się .
 
Hej kobietki,
Kordosiu brak słów.. tak bardzo wierzyłam że będzie dobrze :(( nie wiem co napisać.... dzidziuś do Was wróci ...

Darsi To Ty byłaś u lekarza ? Wielkosc Dzidziusia jest jak najbardziej ok ...

Fanka Kadry super, że wszystko ok

Wybaczcie, że nie odpisuje, ale jestem zryta do kwadratu.... Przez pełnię nie mogę spać. Całą noc śniłam że rodzę chlopczyka. Budziłam się milion razy.....
Potem wzięło mnie na pierogi i lepilam jak głupia, a w Ikei z dziećmi jak stałam 30 min w kolejce po jedzenie to czarno w oczach....

Generalnie nie mam siły i jestem przerażona swoją bezsennością....

Jutro o 20:30 prenatalne, mam takie wkręty jakich świat nie widział...

Caluję
 
Hej :) Ja już po wizycie. Krwiak jest dalej ale jak to lekarze mówią organizuje się. To znaczy podobno trochę zmalał i robi się jasny więc lekarka mówi, ze wszystko jest na dobrej drodze. Nic się nie odkleja kosmowka ani nic więc lekarka jest dobrej myśli.
I dzidziuś sporo urósł z 1,1 cm do 2,9 cm :)
Już na USG jak czlowieczek wygląda !
Wg USG to 9t5d a według okresu 10t5d ale lekarka mówi,ze taką różnicą może być.
Ale trzymamy się terminu wg okresu czyli 17.02 :)
Wyniki badań wszystkie dobre, ja mam dalej się oszczędzać i leżeć i wizyta za 3tyg. A w między czasie mam umówić się na prenatalne USG dała mi namiary na lekarza, który ma ten certyfikat o którym Meggi pisała ;)
Super :-) :)
 
reklama
@Megi86 Z jednej strony mówią, że najlepsza jest droga środka, z drugiej - że żałuje się tego, czego się nie zrobiło. Niby prosta decyzja: robić\nie robić dodatkowe usg, a jednak...
Kolejne ziarnko uspokojenia jest dzięki II trymestrowi. :)
@Oluska_a Gratulacje!
Dziewczyny mam jakiś wynik z wolneg hcg i Pappa ale kompletnie nic mi to nie mówi. Jedynie ci to żaden z nich nie psuje do podanych norm Zobacz załącznik 881635
Na plus jest już to, że oba wyniki są dla mediany tego samego tygodnia. A wtorek będzie lada dzień i wszystko się wyjaśni.
Dziewczyny ja dziś po nieplanowanej wizycie bo miałam problem z l4. Okazało się że mój lekarz na urlopie to poszłam do innego i była okropna baba która zresztą ma tsk okropne opinie że rzadko kto do niej chodzi. Ale myślę sobie l4 i wychodzę. A ona do mnie ze mi l4 nie da bo mam zaświadczenie ze jestem w ciazy a ja mówię to niech powie pijemy pracodawcy że nie mogę dźwigać na pewno posłucha.... Poza tym mówię że co chwilę wymiotuję i że jest to uciążliwe w pracy a ona ze w takim razie może mi dać skierowanie do szpitala. No wqrzylam się wczoraj niemiłosiernie i wylam jak bobr.

Poszłam więc dzisiaj prywatnie i bez problemu dostałam l4 i od razu zrobił mi lekarz na szybko usg już przez brzuch i tu moje pytanie bo dziś 10t i 6d i czy dzidziuś nie jest za mały - 3.87cm a serduszko 171.
:) Mam nadzieję, że to nie była moja lekarka - też jestem z Wrocławia.

@Jamminka Gratulacje!
Hej :) Ja już po wizycie. Krwiak jest dalej ale jak to lekarze mówią organizuje się. To znaczy podobno trochę zmalał i robi się jasny więc lekarka mówi, ze wszystko jest na dobrej drodze. Nic się nie odkleja kosmowka ani nic więc lekarka jest dobrej myśli.
I dzidziuś sporo urósł z 1,1 cm do 2,9 cm :)
Już na USG jak czlowieczek wygląda !
Wg USG to 9t5d a według okresu 10t5d ale lekarka mówi,ze taką różnicą może być.
Ale trzymamy się terminu wg okresu czyli 17.02 :)
Wyniki badań wszystkie dobre, ja mam dalej się oszczędzać i leżeć i wizyta za 3tyg. A w między czasie mam umówić się na prenatalne USG dała mi namiary na lekarza, który ma ten certyfikat o którym Meggi pisała ;)
Pięknie! A maluszek kulturalny, bo chyba obrócił się twarzą do zdjęcia. :)

@julia2s Po co to czarnowidztwo? Będzie dobrze!

@milusia83 Kciuki za prenatalne zaciśnięte!

Tak, Dziewczyny, przeczytałam o bigosie, a że tego brak, zjadłam właśnie pół słoika kiszonej kapusty... Dobranoc.
 
Do góry