reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
Hehe szalooona! :) My z Mezem uwielbiamy robic bigos - to taka celebra - typowo staropolski: sliwki podwedzane, dziczyzna, prawdziwki, jalowiec, sliwowica itd :) i tez zawsze w zalozeniu robimy 'malo' - tyle, ze starcza dla Rodzicow, Tesciow, czasem Dziadkow i do zamrozenia :p :) A co do ogorkow to w tym roku nie robie - tyle - koniec - basta! :p Nie dam sie namowic, bo wole poleniuchowac - w koncu :)
Proszę , napisz mi jak przygotowujesz dziczyznę bo mi całe życie wychodzi tak twarda że mogła bym celnym rzutem kawałka z dzika spokojnie zabić mojego w nerwach :D
 
reklama
@julia2s - ja Cię podziwiam ja ze względu na te upaly musiałam wziąć l4. Ja w domu nie mogę wytrzymać a co dopiero miałabym w pracy siedzieć.

@Jamminka - gratuluję i życzę spokojnych dalszych 30 tygodni
 
@Jamminka hej witaj:)
@Ewela821 uduszę za ten bigos ;) Ja mam w słoikach pogotowane, ale takiej mi ochoty narobiłaś ,że zaraz idę po wek do piwnicy. Ogóraski już ogarnęłam. A w tym roku mam jeszcze czereśnie, truskawki,dżem z czarnej porzeczki i wsio ekologiczne z działeczki tralalalla. :D

Te upały mi też dają popalić, młody ma frajdę w basenie a ja pod parasolem. A tak mam ochotę na pifkooo dzisiaj, o jenyyy--- może się skuszę na bezalkoholowca małego. ;)
 
Dziewczyny ja dziś po nieplanowanej wizycie bo miałam problem z l4. Okazało się że mój lekarz na urlopie to poszłam do innego i była okropna baba która zresztą ma tsk okropne opinie że rzadko kto do niej chodzi. Ale myślę sobie l4 i wychodzę. A ona do mnie ze mi l4 nie da bo mam zaświadczenie ze jestem w ciazy a ja mówię to niech powie pijemy pracodawcy że nie mogę dźwigać na pewno posłucha.... Poza tym mówię że co chwilę wymiotuję i że jest to uciążliwe w pracy a ona ze w takim razie może mi dać skierowanie do szpitala. No wqrzylam się wczoraj niemiłosiernie i wylam jak bobr.

Poszłam więc dzisiaj prywatnie i bez problemu dostałam l4 i od razu zrobił mi lekarz na szybko usg już przez brzuch i tu moje pytanie bo dziś 10t i 6d i czy dzidziuś nie jest za mały - 3.87cm a serduszko 171.

Co za wredne babsko, nie rozumiem tego. I to kobieta!!!!! W głowie mi się nie mieści. Mój gin mnie wysyła na odpoczynek natrętnie od początku, a Ty wymiotujesz a ta Ci nie chce dać zwolnienia. Maskara po prostu

A dzidz ok [emoji846][emoji846] ładniusi [emoji846] i w sam raz.
 
Hehe szalooona! :) My z Mezem uwielbiamy robic bigos - to taka celebra - typowo staropolski: sliwki podwedzane, dziczyzna, prawdziwki, jalowiec, sliwowica itd :) i tez zawsze w zalozeniu robimy 'malo' - tyle, ze starcza dla Rodzicow, Tesciow, czasem Dziadkow i do zamrozenia :p :) A co do ogorkow to w tym roku nie robie - tyle - koniec - basta! :p Nie dam sie namowic, bo wole poleniuchowac - w koncu :)

Mmmmmm [emoji846][emoji846][emoji846] ale mi narobiłaś smaku
 
Hej,ja po wizycie.moja fasolka dołączyła do swojego dziadka.niestety nie rozwinęła się,brak czynności serca.mam skierowanie do szpitala.chce jednak poczekać aż samo się zacznie bo na USG widać,że zaraz powinno. Trzymam za Was kciuki i za zdrowie waszych skarbów.
 
Hej,ja po wizycie.moja fasolka dołączyła do swojego dziadka.niestety nie rozwinęła się,brak czynności serca.mam skierowanie do szpitala.chce jednak poczekać aż samo się zacznie bo na USG widać,że zaraz powinno. Trzymam za Was kciuki i za zdrowie waszych skarbów.

O matko [emoji853][emoji853] tak mi przykro Kordosiu. Nie wiem nawet co powiedzieć....[emoji20]
 
Hej,ja po wizycie.moja fasolka dołączyła do swojego dziadka.niestety nie rozwinęła się,brak czynności serca.mam skierowanie do szpitala.chce jednak poczekać aż samo się zacznie bo na USG widać,że zaraz powinno. Trzymam za Was kciuki i za zdrowie waszych skarbów.
:(:(:(
 
Hej,ja po wizycie.moja fasolka dołączyła do swojego dziadka.niestety nie rozwinęła się,brak czynności serca.mam skierowanie do szpitala.chce jednak poczekać aż samo się zacznie bo na USG widać,że zaraz powinno. Trzymam za Was kciuki i za zdrowie waszych skarbów.
To przykre :sad: a lekarz poinformował na jakim etapie (tygodniu) ciąży się zatrzymał ? Trzymaj się Kochana. Odzywaj się - jak tylko będziemy potrafiły napewno spróbujemy Cię wesprzeć w tych trudnych momentach.
 
reklama
Hej,ja po wizycie.moja fasolka dołączyła do swojego dziadka.niestety nie rozwinęła się,brak czynności serca.mam skierowanie do szpitala.chce jednak poczekać aż samo się zacznie bo na USG widać,że zaraz powinno. Trzymam za Was kciuki i za zdrowie waszych skarbów.
Tak mi przykro.. Trzymaj się.. [emoji20] [emoji20]
 
Do góry