reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
To przykre :sad: a lekarz poinformował na jakim etapie (tygodniu) ciąży się zatrzymał ? Trzymaj się Kochana. Odzywaj się - jak tylko będziemy potrafiły napewno spróbujemy Cię wesprzeć w tych trudnych momentach.
W 7tc ale z tego co po wielkości zarodka widzę nie rozwinął się od dwóch tygodni.
 
reklama
Hej,ja po wizycie.moja fasolka dołączyła do swojego dziadka.niestety nie rozwinęła się,brak czynności serca.mam skierowanie do szpitala.chce jednak poczekać aż samo się zacznie bo na USG widać,że zaraz powinno. Trzymam za Was kciuki i za zdrowie waszych skarbów.
O kurcze... a już miałam nadzieję, że będzie u Ciebie dobrze po trudnych początkach. Przykro mi. :-(
 
Hej,ja po wizycie.moja fasolka dołączyła do swojego dziadka.niestety nie rozwinęła się,brak czynności serca.mam skierowanie do szpitala.chce jednak poczekać aż samo się zacznie bo na USG widać,że zaraz powinno. Trzymam za Was kciuki i za zdrowie waszych skarbów.
Przykro mi :( Kto by się spodziewał ;( Trzymaj się kochana, przesyłam dużo przytulasów :*
 
@Kordosia
Jej... Kochana... Tak strasznie mi przykro. Trzymaj się, w tym trudnym dla Was czasie [emoji17]
Po burzy musi wyjść słońce,jeszcze bedziecie się uśmiechać, zobaczysz. Tule mocno! Odezwij się czasem
 
Dziękuję Wam.dwie straty to dla mnie zbyt wiele..jeszcze przed wizytą przeżywałam śmierć teścia bo musieliśmy zabrać Jego rzeczy...znaleźliśmy jego zdjęcia i nasze które trzymał. A dziś ta strata...to dla mnie za wiele.podejrze Was jak będę czuła się lepiej.powodzenia dla.kazdej z Was buziaki
 
reklama
@Kordosia - nieeeeeee
Tak strasznie mi przykro, bo od samego początku bardzo Cię polubiłam. Wybacz Kochana nie napisze nic więcej bo brakuje mi słów, tule mocno
 
Do góry