reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
Dzień dobry wszystkim,

U mnie dzisiaj sądny dzień - odbiór sukienki ślubnej. Miałam już etapy płaczu a teraz już się tylko śmieję. Nie wiem ile z mojego brzucha jest ciążą spożywczą, którą wychodowalam przez ostatnie tygodnie jedząc grzanki jak tylko było mi niedobrze a ile to ciąża ale brzuch mam jak mała piłka. Ledwo dopięłam dzisiaj rano dżinsy bez elastanu. Było tak :
 

Załączniki

  • D0906AD0-6C25-456A-AF88-98B21C650F0C.jpeg
    D0906AD0-6C25-456A-AF88-98B21C650F0C.jpeg
    44,7 KB · Wyświetleń: 119
reklama
Dzień dobry wszystkim,

U mnie dzisiaj sądny dzień - odbiór sukienki ślubnej. Miałam już etapy płaczu a teraz już się tylko śmieję. Nie wiem ile z mojego brzucha jest ciążą spożywczą, którą wychodowalam przez ostatnie tygodnie jedząc grzanki jak tylko było mi niedobrze a ile to ciąża ale brzuch mam jak mała piłka. Ledwo dopięłam dzisiaj rano dżinsy bez elastanu. Było tak :
Obłędnie [emoji33][emoji7][emoji7][emoji7] nie mogę się doczekać fotek z Vegas [emoji7][emoji7]
 
@raz_dwa_trzy a mnie nachodzą głupie i dziecinne myśli typu : miało być inaczej; jak każda Panna Młoda miałam być teraz najchudsza i najpiękniejsza a jestem spuchnięta, gruba i nic mi się nie chce :D oczywiście bardzo się cieszę, że jestem w ciąży i wdzięczna losowi, że nie mam żadnych problemów ale mam też „ low moments”, że miało być inaczej :) hormony mi robią papkę z mózgu
 
@Semifreddo Twój mózg świruje, należy mu wybaczyć ,ma prawo :D poza tym obawiam się,że to nawet nie do końca mózg,tylko hormony :D wyglądasz przepięknie i w dniu ślubu najważniejsze,że Ty będziesz czuła się dobrze, dla swojego przyszłego męża będziesz najpiękniejsza, a to jest najważniejsze :) jeśli chodzi o Wasz ślub we wrześniu dla rodziny to co byś na siebie nie założyła, zawsze znajdzie się "ciotka" która coś skrytykuje po cichu. Patrz tylko na siebie, na Was, to Wasz dzień :) no i dzidziulka :D szkoda,że nie ma szans na osławiony kac Vegas, że nie poszalejecie w amerykańskich barach, co oczywiście możesz wpisać sobie na to-do-list do zrealizowania za jakieś 18 lat [emoji23]
 
@Kordosia bardzo mi przykro. Przytulam. Limit nieszczęść już został wyczerpany to teraz musi być lepiej!!!

@Semifreddo, ale z Ciebie laska :D wyglądasz oblednie w tej sukience. Idealna do Vegas :)

Ja się zastanawiam dalej nad testem pappa. Biorę Duphaston i boję się czy nie zafalszuje wyniku testu. Dziewczyny, które już mają wyniki pappa? Czy któraś z Was brała Duphaston?
 
Kochane...
miałyście kiedyś "zimno" w nosie?
To chyba "zimno", choć pewności nie mam.
Czy u kogoś z Was ta przypadłość wystąpiła poraz pierwszy w ciaży?
Co na to lekarz?
Obudziłam się, a tu jakby "zimno" w dole nosa :(
Ja na samiutkim początku ciazy miałam zimno normalnie na ustach i lekarka mi powiedziała żeby się nie przejmować,bo niczym to nie grozi :)
Dzień dobry wszystkim,

U mnie dzisiaj sądny dzień - odbiór sukienki ślubnej. Miałam już etapy płaczu a teraz już się tylko śmieję. Nie wiem ile z mojego brzucha jest ciążą spożywczą, którą wychodowalam przez ostatnie tygodnie jedząc grzanki jak tylko było mi niedobrze a ile to ciąża ale brzuch mam jak mała piłka. Ledwo dopięłam dzisiaj rano dżinsy bez elastanu. Było tak :
Wyglądasz pięknie, sukienka cudo !
 
reklama
A czy jest tu jakaś dziewczyna, która robi tylko to USG prenatalne bez żadnych innych testów? Bo ja się zastanawiam nad tą opcją, wiem,ze to tylko 75% ale lekarka nic nie mówiła o pozostałych testach tylko żeby się umówić na prenatalne, nie wiem....
A zapytam Was jeszcze... skoro wg USG wychodzi mi 9t6d a wg terminu okresu 10t5d to którym ja mam się posługiwać? Tak dla siebie czy dla bliskich,bo sama nie wiem :)
 
Do góry