reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
reklama
podejrzewam, że dobór witamin jest kwestią indywidualną. lekarz raczej nie narzuca firmy, jaką powinnaś wybrać. ważne, żeby były przeznaczone dla kobiet w ciąży
 
Szybkie jesteście dziewczyny z tymi wizytami. Ja pójdę w przyszły piątek lub później w poniedziałek, bo w poprzedniej ciąży się pospieszylam i nic nie było widać. Liczę, że teraz już zobaczę serduszko.

Powodzenia na wizytach :)
Ja też się umówiłam dopiero na 22.06 bo wtedy może już coś więcej zobaczę ;)
Za wszystkie dziś wizytujące trzymam mocno kciuki!
 
Hej, a wiec byłam u dr. Spojrzał w moje wyniki bety i pobrał cytologię i zrobił mi usg dopochwowe. Na chwile obecną widziałam kółka (jasne większe i ciemne mniejsze) ale wg dr na tym etapie jest to prawidłowy obraz. W sumie to nawet nie zapytałam sie o to jaki to tydz ciąży (gapa ze mnie). Zapytałam sie natomiast o suplementację to ma mi ja zapisać dopiero na kolejnej wizycie 12.07. Wg mojego kalendarza ciąży (liczony od 1 dnia ostatniej miesiączki) byłby to 5 tydz. Także musze byc cierpliwa i czekać mc - nie wiem jak dam radę :-)
 
reklama
A więc teraz ja :) oczywiście ZA WCZEŚNIE na cokolwiek ale ja to wiedziałam i byłam N to przygotowana. Pani doktor po zobaczeniu wyników bety powiedziała,ze owszem super wzrost, bardzo obiecujący ale wartości jeszcze małe więc pewnie nic nie zobaczymy :) ale oczywiście zrobiła UGS wszystko posprawdzala, wszystko jest ok i znalazła pecherzyk maaąlusienki 3mm i podobno 4 tydz 6d. Ale mówi,ze dziś nie jest w stanie nic więcej powiedzieć dlatego mam przyjść za tydzień i zobaczymy czy coś ta mała pestka urosła :) ale mówi,ze wszystko dobrze świadczy, ta beta i macica rozpulchniona. Zrobiła mi jeszcze cytologia,bo nie miałam z 5 lat więc ja nie żałuję,ze poszłam a za tydzień będę wiedziała już dużo więcej :)
 
Do góry